Aktualności (2021-01-25, 19:46:52)
Nie pozwalają grać w tenisa. Zagrajmy w Największej Orkiestrze Świata.

 Kochani Tenisiści !

Od 4 lat druga niedziela stycznia to był czas radości, debla, miksta, integracji i dzielenia się. Dzielenia się z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Nasze turnieje deblowe i mikstowe cieszyły się niesamowitą popularnością , udział każdego z Was oznaczał datek do puszki Orkiestry ,  z roku na rok zbieraliśmy coraz więcej - puszka pęczniała...

 Niestety , wiemy , że rok 2020 i zima 21 są inne. Takie jakie nie powinny być. Zmusza się  nas do izolacji, samotności, zastoju, czasami smutku i bezradności .... ale nie poddawajmy się ! Nie możemy zagrać w tenisa ale możemy zagrać w Największej Orkiestrze Świata 2021 ! 

Ograniczenia nałożone przez rząd nie pozwalają uprawiać sportu ( w hali w czasie debla przypada 165 m2/grającego, w innych placówkach dozwolona jest 1 os/15m2 ).

Wobec tego prosimy Was byście w tym trudnym, nadzwyczajnym czasie nie zapominali o tej idei i wsparli Wielką Orkiestrę. Pokażmy, że jesteśmy razem i pomagamy. Przekażcie datek na Orkiestrę w najbliższą niedzielę - 31.01.2021 albo wcześniej !  Możecie to zrobić praktycznie zawsze, wszędzie i bez ograniczeń:

  • wpłaćcie środki online , na : wosp.org.pl 
  • wrzućcie kasę do puszki w niedzielę - 31.01.2021,
  • zobaczcie, że możecie to zrobić też do  e-skarbonki,
  • wylicytujcie cokolwiek ,
  • wyślijcie sms o treści "serce" na nr 75 565 (5 zeta +vat),
  • jeśli Wam mało , to możecie zrobić 100 innych rzeczy by pomóc na : https://www.wosp.org.pl/wspieraj

Niech Orkiestra gra do końca świata i jeden dzień dłużej i my ją w tym wspieramy !

 

Zdjęcia do artykułu

Tak jest

Tak było