|
|
Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2015-10-29, 18:05:15) II Liga Masters Cup - zima 2016
O zwycięstwo w edycji zimowej 2016 II ligi walczyć będą najlepsi 4 zawodnicy z każdej grupy z miejsc 1-4. Zagrają oni "na krzyż" o zwycięstwo w tej edycji.
Ponadto pierwszych 9 zawodników ( po 4 najlepszych z obu grup oraz baraż pomiędzy zawodnikami z 5 miejsc) awansuje do rozgrywek I ligi w edycji lato 2016 (dołączą oni do 7 zawodników z obecnej I ligi).
Zawodnicy z miejsc 6-9 obu grup kończą rozgrywki po fazie grupowej. Zawodnicy CI plus zawodnik który przegra baraż w następnym sezonie będą grać w II lidze.
Do rozgrywek 1 ligi awansowali:
z gr. A : Olszanowski Marek, Rajs Dawid,Janowski Tomek, Ceglarski Krzysiek
z gr. B: Kopeć Jarek, Bogusz Michał, Miś Piotr, Rybarczyk Marcin
oraz zwycięzca barażu pomiędzy zawodnikami z 5tych miejsc : Jańczak Piotr - Sobczak Grzegorz 4/6,2/6
Przegrany z ww. barażu oraz zawodnicy z miesjc 6-9 zagrająw przyszłym sezonie w 2 lidze.
LIGA 2 - faza finałowa:
Gospodarz tłustym drukiem (z wyższą lokatą w fazie grupowej):
TERMINY:
do: 17.04 : 24.04 : 2.05::
A1 Olszanowski
Bogusz 2/6,6/3,6/4
B4 Bogusz
Rybarczyk 7/6,6/3
B2 Rybarczyk
Rybarczyk 6/4,7/6
A3 Janowski
Rajs 6/2,6/2
A2 Rajs
Rajs 6/3,6/1
B3 Miś
Rajs 6/4,6/2
B1 Kopeć
Kopeć 6/1,6/2
A4 Ceglarski
baraż (do 24.04) : Jańczak Piotr - Sobczak Grzegorz 4/6,2/6
FAZA GRUPOWA:
Grupa A:
L.p. |
Nazwisko |
Mecze |
Punkty |
Uwagi |
Awans info |
1 |
Olszanowski Marek |
8 |
16 |
|
awans do 1 ligi |
2 |
Rajs Dawid |
8 |
15 |
|
awans do 1 ligi |
3 |
Janowski Tomek |
8 |
13 |
|
awans do 1 ligi |
4 |
Ceglarski Krzysiek |
8 |
12 |
wygrał z Jańczakiem |
awans do 1 ligi |
5 |
Jańczak Piotr |
8 |
12 |
|
baraż o 1 ligę |
6 |
Przybylski Marek |
6 |
10 |
|
zost w 2 lidze |
7 |
Holz Marian |
8 |
9 |
|
zost w 2 lidze |
8 |
Adamski Radek |
5 |
7 |
|
zost w 2 lidze |
9 |
Tepper Łukasz |
4 |
4 |
|
zost w 2 lidze |
|
Przybylski |
Rajs |
Holz |
Janowski |
Tepper |
Ceglarski |
Olszanowski |
Adamski |
Jańczak |
Przybylski Marek |
x |
29.XI:
0/6,0/6 wo
|
6/2,6/2
|
3.I:
0/6,0/6wo
|
6/0,6/0wo
|
7.II:
3/6,6/4,6/4
|
2/6,2/6
|
6.III:
6/0,6/0wo
|
3/6,2/6
|
Rajs Dawid |
6/0,6/0wo
|
x |
3.I:
6/2,6/4
|
6/3,6/4
|
7.II:
6/0,6/0,wo
|
6/3,4/6,6/2
|
6.III:
1/6,2/6
|
6/0,6/0wo
|
15.XI:
6/1,6/1
|
Holz Marian |
13.XII:
2/6,2/6
|
2/6,4/6
|
x |
7.II:
6/7,6/4,6/7
|
6/0,6/0 wo
|
6.III:
6/7,6/2,2/6
|
1/6,1/6
|
15.XI:
4/6,5/7
|
4/6,0/6
|
Janowski Tomek |
6/0,6/0wo
|
24.I:
3/6,4/6
|
7/6,4/6,7/6
|
x |
6.III:
6/0,6/0,wo
|
6/3,7/5
|
15.XI:
0/6,2/6
|
6/4,6/1
|
13.XII:
1/6,3/6
|
Tepper Łukasz |
24.I:
0/6,0/6 wo
|
0/6,0/6,wo
|
21.II:
0/6,0/6 wo
|
0/6,0/6,wo
|
x |
15.XI:
6/4,5/7,3/6
|
2/6,1/6
|
13.XII:
0/6,0/6wo
|
6/2,6/3
|
Ceglarski Krzysiek |
6/3,4/6,4/6
|
21.II:
3/6,6/4,2/6
|
7/6,2/6,6/2
|
26.III:
3/6,5/7
|
4/6,7/5,6/3
|
x |
13.XII:
1/6,3/6
|
6/0,6/0wo
|
24.I:
6/4,4/7,7/6
|
Olszanowski Marek |
21.II:
6/2,6/2
|
6/1,6/2
|
26.III:
6/1,6/1
|
6/0,6/2
|
29.XI:
6/2,6/1
|
6/1,6/3
|
x |
24.I:
6/3,6/4
|
6/1,6/3
|
Adamski Radek |
0/6,0/6 wo
|
26.III:
0/6,0/6 wo
|
6/4,7/5
|
29.XI:
4/6,1/6
|
6/0,6/0wo
|
3.I:
0/6,0/6 wo
|
3/6,4/6
|
x |
21.II:
4/6,2/6
|
Jańczak Piotr |
26.III:
6/3,6/2
|
1/6,1/6
|
29.XI:
6/4,6/0
|
6/1,6/3
|
3.I:
2/6,3/6
|
4/6,6/4,6/7
|
7.II:
1/6,3/6
|
6/4,6/2
|
x |
Grupa B:
L.p. |
Nazwisko |
Mecze |
Punkty |
Uwagi |
Awans info |
1 |
Kopeć Jarek |
8 |
16 |
|
awans do 1 ligi |
2 |
Rybarczyk Marcin |
8 |
13 |
gemy 20-18 wygrał więcej gemów |
awans do 1 ligi |
3 |
Miś Piotr |
8 |
13 |
gemy 17-15 |
awans do 1 ligi |
4 |
Bogusz Michał |
8 |
13 |
gemy 16-20 |
awans do 1 ligi |
5 |
Sobczak Grzegorz |
8 |
12 |
sety 3-2 |
baraż o ligę |
6 |
Majchrzak Marek |
8 |
12 |
sety 2-2 |
zost w 2 lidze |
7 |
Pluta Marek |
8 |
12 |
sety 2-3 |
zost w 2 lidze |
8 |
Pakulski Sławek |
8 |
9 |
|
zost w 2 lidze |
9 |
Kowalczyk Jacek |
7 |
7 |
|
zost w 2 lidze |
|
Sobczak |
Majchrzak |
Miś |
Pakulski |
Bogusz |
Rybarczyk |
Kopeć |
Kowalczyk |
Pluta |
Sobczak Grzegorz |
x |
29.XI:
6/3,7/6
|
6/4,7/6
|
3.I:
6/4,6/4
|
0/6,1/6
|
7.II:
3/6,3/6
|
1/6,3/6
|
6.III:
6/1,6/4
|
4/6,6/2,6/7
|
Majchrzak Marek |
3/6,6/7
|
x |
3.I:
4/6,3/6
|
6/2,6/3
|
7.II:
3/6,3/6
|
6/7,6/3,6/1
|
6.III:
2/6,7/6,1/6
|
6/1,6/0
|
15.XI:
7/5,7/6
|
Miś Piotr |
13.XII:
4/6,6/7
|
6/4,6/3
|
x |
7.II:
6/2,6/3
|
6/2,6/1
|
6.III:
2/6,3/6
|
6/7,4/6
|
15.XI:
6/3,6/1
|
6/3,2/6,7/6
|
Pakulski Sławek |
4/6,4/6
|
24.I:
2/6,3/6
|
2/6,3/6
|
x |
6.III:
2/6,2/6
|
6/3,4/6,1/6
|
15.XI:
6/3,2/6,6/7
|
6/4,6/2
|
13.XII:
1/6,2/6
|
Bogusz Michał |
24.I:
6/0,6/1
|
6/3,6/3
|
21.II:
2/6,1/6
|
6/2,6/2
|
x |
15.XI:
6/3,7/5
|
2/6,3/6
|
13.XII:
6/1,6/1
|
1/6,1/6
|
Rybarczyk Marcin |
6/3,6/3
|
21.II:
7/6,3/6,1/6
|
6/2,6/3
|
26.III:
3/6,6/4,6/1
|
3/6,5/7
|
x |
13.XII:
5/7,2/6
|
6/0,6/0wo
|
24.I:
6/3,6/1
|
Kopeć Jarek |
21.II:
6/1,6/3
|
6/2,6/7,6/1
|
26.III:
7/6,6/4
|
3/6,6/2,7/6
|
29.XI:
6/2,6/3
|
7/5,6/2
|
x |
24.I:
6/1,6/4
|
6/4,2/6,6/2
|
Kowalczyk Jacek |
1/6,4/6
|
26.III:
1/6,0/6
|
3/6,1/6
|
29.XI:
4/6,2/6
|
1/6,1/6
|
3.I:
0/6,0/6wo
|
1/6,4/6
|
x |
21.II:
6/4,2/6,0/6
|
Pluta Marek |
26.III:
6/4,2/6/7/6
|
5/7,6/7
|
29.XI:
3/6,6/2,6/7
|
6/1,6/2
|
3.I:
6/1,6/1
|
3/6,1/6
|
7.II:
4/6,6/2,2/6
|
4/6,6/2,6/0
|
x |
|
|