|
|
Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2016-04-27, 08:26:18) I Liga Masters Cup - lato 2016
Zasady zwycięstwa, awansu i spadku określone są w Regulaminie.FAZA PUCHAROWA: o awans
Gospodarz tłustym drukiem (z wyższą lokatą w fazie grupowej):
TERMINY:
do: 18.09 : 2.10 : 16.10::
A1 Olszanowski
Olszanowski 6/3,6/4
B4 Kopeć
Reich 6/0,6/0 wo
B2 Reich
Reich 6/3,7/6
A3 Rajs
A2 Lesikowski Lesikowski 2/6,6/4,7/6
B3 Rybarczyk
Mierzwicki 6/4,0/6,6/3
B1 Mierzwicki
Mierzwicki 6/2,2/6,6/3
A4 Holz
FAZA PUCHAROWA: o utrzymanie:
Ze względu na nierówną liczbę zawodników w obu grupach, Zawodnikom zalicza się tylko mecze między zainteresowanymi z "dolnej szóstki". W tej fazie grają po trzy mecze z zawodnikami z drugiej grupy. Po rozegraniu 5 meczy zawodnicy z pozycji 1 i 2 utrzymują się w 1 lidze, 3 i 4 grają baraże a z miejsc 5 i 6 spadają do II ligi.
Terminarz: Organizator na 1 miejscu:
do 18.09: Janowski - Ceglarski 6/3,7/6
Drabikowski - Miś 6/0,4/6,6/2
Sobczak - Bohuszewicz 6/1,6/3
do 2.10: Miś- Janowski 6/2,6/4
Drabikowski - Sobczak 7/5,5/7,6/1
Bohuszewicz - Ceglarski 6/3,6/1
do 16.10: Sobczak - Janowski 6/0,4/6,6/4
Bohuszewicz - Miś 2/6,3/6
Ceglarski - Drabikowski 2/6,4/6
L.p. |
Nazwisko |
Mecze |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Drabikowski |
5 |
9 |
wygr. z Sobczak |
2 |
Sobczak |
5 |
9 |
|
3 |
Miś |
5 |
8 |
wygr z Janowski |
4 |
Janowski |
5 |
8 |
|
5 |
Bohuszewicz |
5 |
6 |
wygr z Ceglarski |
6 |
Ceglarski |
5 |
5 |
|
Artur Grobelski zamraża swój udział w lidze z powodu kontuzji. W klasyfikacji na koniec rozgrywek grupowych będzie klasyfikowany na 5 miejscu w gr. B.
GRUPA A:
L.p. |
Nazwisko |
Mecze |
Punkty |
Uwagi |
|
1 |
Olszanowski |
7 |
14 |
walczy o awans |
|
2 |
Lesikowski |
7 |
12 |
walczy o awans |
|
3 |
Rajs |
7 |
11 |
walczy o awans |
|
4 |
Holz |
7 |
10 |
wygr. z Janowski, Drabikowski, Boguszwalczy o awans |
|
5 |
Bogusz |
7 |
10 |
sety 3-4 z Drabikowski i Janowski, utrzymał się |
|
6 |
Janowski |
7 |
10 |
sety 2-4 z Drabikowski i Bogusz, wygr z Drabikowski,walczy o utrzymanie |
|
7 |
Drabikowski |
7 |
10 |
sety 2-4 z Janowski i Bogusz, przegr z Janowski, walczy o utrzymanie |
|
8 |
Bohuszewicz |
7 |
8 |
walczy o utrzymanie |
|
Gospodarz: |
Holz |
Bogusz |
Lesikowski |
Drabikowski |
Olszanowski |
Janowski |
Bohuszewicz |
Rajs |
Holz
Jarek
|
X |
29.05
6/4,6/7,6/2
|
2/6,2/6
|
26.06
6/0,7/6
|
3/6,6/3,3/6
|
7.08
6/4,6/4
|
2/6,4/6
|
15.05
5/7,1/6
|
Bogusz
Michał
|
4/6,7/6,2/6
|
X |
26.06
3/6,4/6
|
2/6,0/6
|
7.08
5/7,6/3,6/0
|
6/0,6/3
|
15.05
6/2,6/1
|
12.06
4/6,6/4,3/6
|
Lesikowski
Janek
|
12.06
6/2,6/2
|
6/3,6/4
|
X |
7.08
6/1,6/2
|
4/6,2/6
|
15.05
6/1,6/0
|
6/0,6/2
|
17.07
3/6,4/6
|
Drabikowski
Maciej
|
0/6,6/7
|
17.07
6/2,6/0
|
1/6,2/6
|
X |
15.05
1/6,3/6
|
4/6,3/6
|
12.06
6/0,7/5
|
28.08
6/1,7/5
|
Olszanowski
Marek
|
17.07
6/3,3/6,6/3
|
7/5,3/6,0/6
|
28.08
6/4,6/2
|
6/1,6/3
|
X |
12.06
6/1,6/0
|
6/3,6/4
|
7/6,6/3
|
Janowski
Tomek
|
4/6,4/6
|
28.08
0/6,3/6
|
1/6,0/6
|
29.05
6/4,6/3
|
1/6,0/6
|
X |
17.07
6/1,7/5
|
6/4,6/4
|
Bohuszewicz
Jarek
|
28.08
6/2,6/4
|
2/6,1/6
|
29.05
0/6,2/6
|
0/6,5/7
|
26.06
3/6,4/6
|
1/6,5/7
|
X |
0/6,0/6
|
Rajs
Dawid
|
7/5,6/1
|
6/4,4/6,6/3
|
6/3,6/4
|
1/6,5/7
|
29.05
6/7,3/6
|
26.06
4/6,4/6
|
7.08
6/0,6/0
|
X |
GRUPA B:
L.p. |
Nazwisko |
Mecze |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Mierzwicki |
6 |
12 |
walczy o awans |
2 |
Reich |
6 |
11 |
walczy o awans |
3 |
Rybarczyk |
6 |
9 |
walczy o awans |
4 |
Kopeć |
6 |
9 |
walczy o awans |
5 |
Grobelski |
|
|
zamrożony, utrzymuje się |
6 |
Sobczak |
6 |
8 |
walczy o utrzymanie |
7 |
Miś |
6 |
8 |
walczy o utrzymanie |
8 |
Ceglarski |
6 |
6 |
walczy o utrzymanie |
Gospodarz: |
Reich |
Kopeć |
Mierzwicki |
Sobczak |
Miś |
Ceglarski |
Grobelski |
Rybarczyk |
Reich
Jacek
|
X |
29.05
6/4,6/4
|
2/6,5/7
|
26.06
7/6,6/3
|
7/5,6/3
|
7.08
6/1,6/2
|
---------
|
15.05
7/5,7/5
|
Kopeć
Jarek
|
4/6,4/6
|
X |
26.06
3/6,6/7
|
6/0,6/0
|
7.08
6/2,7/6
|
6/1,6/4
|
15.05
------------
|
12.06
4/6,2/6
|
Mierzwicki
Michał
|
12.06
6/2,7/5
|
6/3,7/6
|
X |
7.08
6/1,5/7,6/1
|
4/6,6/1,6/1
|
15.05
6/1,6/3
|
--------
|
17.07
7/6,6/3
|
Sobczak
Grzegorz
|
6/7,3/6
|
17.07
0/6,0/6
|
1/6,7/5,1/6
|
X |
15.05
6/2,7/5
|
6/1,6/1
|
12.06
---------
|
28.08
3/6,6/7
|
Miś
Piotr
|
17.07
5/7,3/6
|
2/6,6/7
|
28.08
6/4,1/6,1/6
|
2/6,5/7
|
X |
12.06
6/2,6/0
|
----------
|
4/6,6/4,6/4
|
Ceglarski
Krzysiek
|
1/6,2/6
|
28.08
1/6,4/6
|
1/6,3/6
|
29.05
1/6,1/6
|
2/6,0/6
|
X |
17.07
----------
|
2/6,0/6
|
Grobelski
Artur
|
28.08
-----
|
---------------
|
29.05
----------
|
---------
|
26.06
--------
|
----------
|
X |
----------
|
Rybarczyk
Marcin
|
5/7,5/7
|
6/4,6/2
|
6/7,3/6
|
6/3,7/6
|
29.05
6/4,4/6,4/6
|
26.06
6/2,6/0
|
7.08
----------
|
X
|
|
|