Baraże: (gospodarz na pierwszym miejscu). termin: do 15.10.2018
o Superligę: Mierzwicki - Bohuszewicz 3/6 7/6,4/6
Rajs - Lesikowski 4/6,6/7
o 1 ligę: Pluta - Wesolowski 6/3,6/2
Janowski - Molenda 1/6,6/7
superbaraż : Janowski - Wesołowski 7/6,7/5
o 2 ligę: Jańczak - Holz M 3/6,6/4,6/2
Ulawski - Rzadkowalski 6/4,6/2
superbaraż : Holz - Rzadkowalski 6/2,6/3
o 3 ligę: Wisniewski - Gil 6/1,6/3
Tepper - Zajonz 2/6,5/7
o 4 ligę: Ruczkowski - Borucki, krecz Ruczkowski
Bogusz - Trela 6/3,5/7,6/3
o 5 lige : Kędziora - Kopec T 6/4,6/0
Kaczmarek - Wudniak K 1/6,3/6
Kaczmarek-Kopec T 2/6,6/4,6/0
SUPERLIGA:
L.p. |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Buzalski Tomek |
18 |
|
2 |
Chojnacki Piotr |
16 |
|
3 |
Sobolewski Bartek |
15 |
|
4 |
Chmielewski Marcin |
15 |
|
5 |
Reich Jacek |
14 |
|
6 |
Kamionka Tomek |
14 |
|
7 |
Mierzwicki Michal |
12 |
baraz |
8 |
Rajs Dawid |
12 |
baraz |
9 |
Drygalski Zenek |
9 |
spadek do 1ligi |
10 |
Bogusz Michał |
1 |
spadek do 1 ligi |
Baraż o utrzymanie: Mierzwicki Michał, Rajs Dawid
I LIGA:
L.p. |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Chojnacki Arek |
17 |
awans do superligi |
2 |
Przybylski Marek |
16 |
awans do superligi |
3 |
Lesikowski Janek |
16 |
przeg.z Przybylskim,baraz |
4 |
Bohuszewicz Jarek |
15 |
baraz |
5 |
Drabikowski Maciej |
14 |
|
6 |
Holz Jarek |
13 |
|
7 |
Pluta Marek |
13 |
przegral z Holzem,baraz |
8 |
Janowski Tomek |
12 |
baraz |
9 |
Gajewski Mikolaj |
9 |
spadek do 2 ligi |
10 |
Sobczak Grzesiu |
7 |
spadek do 2 ligi |
Baraż o awans: Lesikowski Janek, Bohuszewicz Jarek
Baraż o utrzymanie: Pluta Marek, janowski Tomek
II LIGA:
L.p. |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Pakulski Sławek |
17 |
awans |
2 |
Kukliński Roman |
16 |
awans |
3 |
Molenda Adam |
14 |
baraż o awans |
4 |
Wesołowski Rysiek |
13 |
2-1 ,wygr z Jakimiuk, bar o awans |
5 |
Jakimiuk Maciej |
13 |
2-1, |
6 |
Welenc Rafał |
13 |
1-2, wygr z Uławski |
7 |
Uławski Rafał |
13 |
1-2 baraz |
8 |
Jańczak Piotr |
12 |
wygr z Majchrzak baraz |
9 |
Majchrzak Marek |
12 |
spadek do 3 ligi |
10 |
Ceglarski Krzysiek |
11 |
spadek do 3 ligi |
Baraż o awans: Molenda, Wesołowski
Baraż o utrzymanie:Uławski, Jańczak
III LIGA:
L.p. |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Świętaszczyk Krzysiek |
18 |
awans do 2 ligi |
2 |
Piecyk Kamil |
17 |
awans do 2 ligi |
3 |
Holz Marian |
16 |
baraz |
4 |
Rzadkowalski Jarek |
14 |
baraz |
5 |
Rybarczyk Marcin |
13 |
3/2 sety |
6 |
Mrozinski Marcin |
13 |
2/2 sety |
7 |
Wisniewski Artur |
13 |
2/3 sety baraz |
8 |
Tepper Błażej |
11 |
baraz |
9 |
Grobelski Artur |
10 |
spadek do 4 ligi |
10 |
Szoma Olek |
5 |
4 wo spadek do 4 ligi |
Baraż o awans: Holz Marian, Rzadkowalski Jarek
Baraż o utrzymanie: Tepper Błażej
IV LIGA:
L.p. |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Grodziski Rafał |
18 |
awans do 3 ligi |
2 |
Szajda Rafał |
17 |
awans do 3 ligi |
3 |
Zajonz Janusz |
15 |
baraz |
4 |
Gil Adam |
15 |
baraz |
5 |
Paczkowski Marcin |
|
zamrożony |
6 |
Wedzikowski Tadziu |
14 |
|
7 |
Ruczkowski Tomek |
13 |
baraz |
8 |
Bogusz Maciej |
12 |
baraz |
9 |
Koscielak Julian |
11 |
wygr z Kuklinskim ,spadek do 5 ligi |
10 |
Kuklinski Tomek |
11 |
przegr z Koscielakiem,spadek do 5 ligi |
Baraż o awans: Zajonz Janusz, Gil Adam
Baraż o utrzymanie: Ruczkowski Tomek, Bogusz Maciej
V LIGA:
L.p. |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Dobrzelecki Karol |
16 |
wyg z Szatkowski, awans do 4 ligi |
2 |
Szatkowski Piotr |
16 |
przegr z Dobrzeleckim,awans do 4 ligi |
3 |
Trela Jacek |
15 |
wygral z Boruckim baraz |
4 |
Borucki Marek |
15 |
przgr z Trela baraz |
5 |
Wesołek Rafał |
14 |
|
6 |
Michalska Kasia |
13 |
wygr z Kędziorą |
7 |
Kędziora Wojtek |
13 |
baraz |
8 |
Kaczmarek Maciej |
12 |
baraz |
9 |
Bohuszewicz Edyta |
10 |
spadek do 6 ligi |
10 |
Warakomska Ania |
9 |
spadek do 6 ligi |
Baraż o awans: Trela Jacek, Borucki Marek
Baraż o utrzymanie: Kędziora Wojtek ,Kaczmarek Maciej
VI LIGA:
L.p. |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
|
|
|
7 |
|
|
|
8 |
|
|
|
9 |
|
|
|
10 |
|
|
|
Awans do ligi w :
Baraż o awans:
Baraż o utrzymanie: