Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2019-04-19, 21:26:51)
Liga Letnia 2019: ligi 5 i 6

 UWAGA :

1. Mecz MUSI być rozegrany bądź co namniej zorganizowany w Planowanym Terminie Meczu.

2. Nie ma możliwości aby mecz był rozegrany później niż 9 dni po planowanym terminie !

3. Mecz nieskończony (z powodu braku czasu) MUSI być dograny do niedzieli (2 tygodnie od planowanego terminu kolejki).

 4. W wypadku odniesienia kontuzji nalezy to zgłosić rywalowi i Oganizatorowi. W takiej sytuacji zawodnik odnosi porażkę za 1 pkt bez gry. 

Liga 5:

Gospodarz:  Bogusz Cichorz  Gorzelańczyk  Kaczmarek  Kędziora  Kopeć Matuszak  Tepper  Wesołek  Wudniak 

 Bogusz

Maciej

X

26.5

 26,26

 

------ 

23.6

36,06 

 

46,16 

28.7

57,36 

 

64,76

 

 ---

 

12.5

 36,57

Cichorz

Paweł 

 

62,62 

X

 

----- 

6/2,6/2 

28.7

64,63 

 

1.9

 

 

--- 

12.5

62,64 

9.6

62,62 

 Gorzelańczyk

Andrzej

 Z

 A X

M

 R

Ż 

 N

 Y

 Kaczmarek

Maciej

 

63,60 

7.7

2/6,2/6 

 

----- 

X

1.9

 

 

12.5

63,63 

 

 ---

9.6

67,61,6/2 

18.8

64,57,67 

 Kędziora

Wojtek

7.7

64,61

 

46,36

 

 -----

  X

12.5

75,62 

 

26,46

 

--- 

 

26,76,64

15.9

67,36 

 Kopeć

Tomek

 

 75,63

18.8

 

 

-----

15.9

 

 

57,26 

X

9.6

 64,64

 

 ---

7.7

 

 

61,46,57

 Matuszak

Zbyszek

18.8

 46,67

 

 

 -----

 

36,36 

26.5

 62,64

 

46,46 

X

 

--- 

 

61,76 

 

67,64,36 

 Tepper

Błażej

 M

 R

Ż

 O X

 N

 Wesołek

Rafał

15.9


 

26,46

 

----

 

76,16,2/6 

23.6

 62,67,46

 

28.7

16,67 

 

 ---

X  

 Wudniak

Kuba

 

63,75

 

26,26

 

----- 

 

46,75,76 

 

76,63

26.5

 16,64,75

23.6

 76,46,63

 

--- 

1.9


X

 Andrzej Gorzelańczyk i Błażej Tepper zamrozili udział w lidze z powodu kontuzji. Zajmują miejsca 5/6. Do ligi wrócą w sezonie zimowym.

Liga 6:

Zasady awansu są 4 fazowe: do Ligi 5 awansuje 2 najlepszych zawodników, a 3 i 4 zagrają w barażach.

I faza(FI); Z grup A,B i C awansują po 3 osoby.

II faza (FII) :Grupy : D (utw przez 1A,2B,3C), E(1B,2C,3A), F(1C,2A,3B).Awansują po 2 osoby.

III faza(FIII): pucharowa: jeden mecz: 1D-2E,1E-2F,1F-2D.

IV faza(FIV): Wygrani z FIII, grają miedzy sobą, po 2 mecze, o miejsca 1 i 2 - awans do L5, miejsce 3 do baraży o L5.

                     Przegrani  FIII grają miedzy sobą po 2 mecze o miejsce 4 do baraży o L5.

UWAGA: Osoby, z FII , które nie awansują do 5 ligi utworzą ligę 6 w sezonie ZIMA 2020. Dodatkowo osoby miejsc 5tych- (gr. A,B,C) utw.gr G i zagrają każdy zkażdym o 1 miejsce w 6 lidze w sez0nie ZIMA 2020. Osoby z miejsc 6 i 7 oraz 2 przegrane z gr G będą grać w lidze 7 w seonie ZIMA 2020.

TABELE KOŃCOWE:

  Gr A
  Gr.B     Gr.C    
L.p Zawodnik Punkty Uwagi Zawodnik Punkty Uwagi Zawodnik Punkty Uwagi
1 Muszalski 11  gemy24-23 Różewicz 9 gemy 19-14      
2 Kurzawski 11  gemy22-22  Malczyk 9 gemy 20-19      
3 Czeladka 11 gemy23-24 Warakomska 9 gemy 14-20  Jasiukiewicz 8  
4 Michalska   8 sety 3-2 Kaczmarek 7    Dąbrowski  
5 Strzeboński   8 sety 3-3 Lewandowski 6    Kukliński  
6 Czerwiński   8  sety 2-3  Zakrzewski 5    Chojnacki  
 7  Stanek   0               

 

Grupa A:

Gospodarz Muszalski Czerwiński Kurzawski Czeladka Stanek Michalska Strzeboński

Muszalski

Damian

X

26.5

 62,26,62

 

76,63

23.6

 57,67

 

60,60wo

28.7

 36,64,61

 

61,67,64

Czerwiński

Dawid

 

26,62,26

X

23.6

 36,63,26

 

06,06

28.7

 60,60wo

 

 67,46

12.5

 64,26,64

Kurzawski

Mariusz

9.6

67,36

 

63,36,62

X

28.7

 64,75

 

60,60wo

12.5

 57,63,76

 

61,76

Czeladka

Piotr

 

75,76

7.7

 60,60

 

46,57

X

12.5

 60,60 vo

 

67,63,61

9.6

 63,62

Stanek

Mateusz

7.7

 06,06wo

 

06,06wo

18.7

 06,06wo

 

06,06 v/o

X

9.6

 06,06wo

 

06,06wo

Michalska

Kasia

 

63,46,16

18.7

 76,64

 

75,36,67

26.5

 76,36,16

 

60,60wo

X

7.7

 26,62,57

Strzeboński

Bartek

18.7

 16,76,46

 

46,62,46

26.5

 16,67

 

 36,26

23.6

60,60 vo

 

62,26,75

X

 

Grupa B: 

 

Gospodarz: Kaczmarek Malczyk Lewandowski Różewicz Warakomska Zakrzewski

Kaczmarek

Łukasz

X

26.5

 06,16

 

63,63

23.6

 26,26

 

57,46

12.5

 64,46,63

Malczyk

Karol

 

60,61

X

23.6

 60,60

 

64,63

12.5

 46,46

9.6

 61,60

Lewandowski

Bartek

9.6

 36,36

 

06,06

X

12.5

 16,16

 

36,06

7.7

 75,62

Różewicz

Krzysiek

 

62,62

7.7

 46,36

 

61,61

X

9.6

61,61

 

61,62

Warakomska

Ania

7.7

 75,64

 

64,64

26.5

 63,60

 

16,16

X

 

 60,63

Zakrzewski

Michał

 

46,64,36

 

16,06

 

57,26

26.5

 16,26

23.6

 0/6,3/6

X

 

Grupa C: 

 

Gospodarz: Bohuszewicz Chojnacki Dąbrowski Jasiukiewicz Kłos Kukliński

Bohuszewicz

Edyta

X

26.5

 62,61

 

60,61

23.6

 63,36,76

 

12.5

 64,63

Chojnacki

Szymon

 

26,16

X

23.6

 vo Ch

 

vo Ch

12.5

 06,16

9.6

 vo Ch

Dąbrowski

Cezary

9.6

 06,16

 

vo CH

X

12.5

 16,46

 

06,16

7.7

 36,36

Jasiukiewicz

Janusz

 

36,63,67

7.7

 vo Ch

 

61,64

X

9.6

 16,06

 

vo K

Kłos

Halina

7.7

 

 

60,61

26.5

 60,61

 

61,60

X

 

vo K

Kukliński

Tomek

 

46,36

 

vo Ch

 

63,63

26.5

 vo K

23.6

 vo K

X