Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2019-10-15, 15:32:33)
Masters Cup Zima 2020: Ligi 4 i 5

 

Podstawowe reguły organizacji meczu:

  • mecz należy zorganizować przed termin określonym w tabeli,
  • niezorganizowanie meczu w/w terminie skutkuje oddaniem meczu walkowerem przez Organizatora,
  • wyjątkowo mecz może byc rozegrany do 9 dni po terminie w tabeli,
  • mecz przerwany MUSI być dokończony w 5 dni,
  • nie mmozna grać kolejnego meczu niekończąc poprzedniego,
  • nierozegranie meczu do 14 dni po terminie w tabeli skutkuje automatycznym walkowerem na korzyść Zapraszanego.

       REGULAMIN: Regulamin str1,,Regulamin str2 , Regulamin str 3

 W wypadku problemów z prawidłowym wyświetlaniem strony, prosimy korzystać z przeglądarki Edge,

 4 liga

Gospodarz:  Zitzman Wudniak  Wędzikowski  Szoma  Szatkowski  Rybarczyk   Kościelak Holz   Cichorz  Borucki

Zitzman

Tomek

X

1.12

 64,64

 

 64,64

5.1

 4/6,4/6

 

9.2

 Z

 

8.3

 

 

17.11

 61,64

Wudniak

Kuba

 

46,46

X

5.1

 

 

57,16

9.2

 

 

A

8.3

 

 

17.11

 26,26

15.12

 67,26

Wędzikowski

Tadek

15.12

 46,46

  X

9.2

 

 

8.3

 M

 

17.11

 46,16

 

 36,16

19.1

 61,62

Szoma

Olek

 6/4,6/4

19.1

 75,61

  X

8.3

 

 

R

17.11

 26,61,61

 

61,36,63

15.12

 26,46

23.2

 

Szatkowski

Piotr

19.1

 

 

23.2

 

  X

17.11

 O

 

46,16

15.12

 

 

36,26

22.3

 

Rybarczyk

Marcin

 

Z

23.2

 A

 

M

22.3

 R

 

O

X

15.12

Ż


O

19.1

 N

 

Y

Kościelak

Julek

23.2



22.3

 

 

 62,16,16

1.12

 64,61

 

Ż

X

19.1

 36,26

 

 

62,16,75

Holz

Marian

 

22.3


 

64,61

1.12

16,63,36


5.1

 O

 

 63,62

X

23.2

 

 6/4,7/6

Cichorz

Paweł

22.3

 

 

62,62

1.12

 63,61

 

62,64

5.1

 63,62

 

N

9.2

 

  x  

Borucki

Andrzej

 

16,46

 

76,62

 

16,26

   

1.12

 Y

5.1

26,61,57

9.2

4/6,6/7

8.3

 

x

 

 

 5 liga

Gospodarz:  Warakomska  Tepper  Matuszak  Malczyk  Kłos  Kopeć  Kędziora  Kaczmarek  Gorzelańczyk  Dobrzelecki

Warakomska

Ania

X

1.12

 62,76

 

5.1

 26,26

 

9.2

 

 

8.3

 

 

17.11

 

Tepper

Błażej

 

26,67

X

5.1

 57,36

 

9.2

 

 

8.3

 

 

17.11

 61,46,06

15.12

 60,63

Matuszak

Zbyszek

15.12

 

 

75,63

X

9.2

 

 

8.3

 

 

17.11

 62,63

 

 63,67,63

19.1

 63,36,36

Malczyk

Karol

 

 62 ,62

19.1

 

  X

8.3

 

 

17.11

 62,62

 

 61,60

15.12

 60,61

23.2

 

Kłos

Halina

19.1

 

 

23.2

 

  X

17.11

 46,36

 

 60,63

15.12

 46,76,62

 

 64,60

22.3

 

Kopeć

Tomek

 

23.2

 

 

22.3

 

 

 64,63

X

15.12

57,16


46,26

19.1

 

 

 62,46,26

Kędziora

Wojtek

23.2



22.3

 

 

26,26

1.12

 06,36

 

75,61

X

19.1

 

   

Kaczmarek

Maciej

 

22.3



26,36

1.12

16,06


64,67,26

5.1

 64,62

  X

23.2

 

 

Gorzelańczyk

Andrzej

22.3

 

 

16,64,60

1.12

36,76,36

 

06,16

5.1

 46,06

 

9.2

 

  x  

Dobrzelecki

Karol

 

 

06,36

 

 36,63,63

   

1.12

 26,64,62

5.1


9.2


8.3

 

x