Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2020-06-16, 15:20:53)
Masters Cup Jesień 2020 : Liga VI i VII
Do Regulaminu wprowadzamy jedną istotną zmianę: Klasyfikowani są zawodnicy którzy rozegrają minimum 5 meczy. (zakończonych wynikiem). Regulamin znajduje się na stronie SuperLigi.

 VI LIga:

Gosp: Bohuszewicz Chojnacki Gorzelańczyk Kaczmarek Koszewski Nowicki Rymarowicz Sobczak Strzeboński Warakomska

Bohuszewicz

Edyta 

X

26/7

 63,75


 kr G

30/8

 46,63,63


 

27/9

 


 

25/10

 


 

12/7

 

Chojnacki

Szymon 


 36,57

X

30/8

 kr G


16,06

27/9

 


 

25/10

 


12/7

 26,26

9/8

 

Gorzelańczyk

Andrzej 

9/8

 kr G


 

X

27/9

 


 

25/10

 


 

12/7

 vo G


 kr G

13/9

 

Kaczmarek

Łukasz 


 64,36,36

13/9

 61,60


 

X

25/10

 


 

12/7

 16,57


 16,16

9/8

 64,46,46

11/10

 

Koszewski

Tomek 

13/9

 


 

11/10

 


 

X

12/7

 26,46


 76,57,63

9/8

 46,46


 64,64

14/11

 

Nowicki

Przemek 


 

11/10

 


 

14/11

 


 62,64

X

9/8

 61,75


 64,64

13/9

 6/2,6/2


 61,62

Rymarowicz

Krystian

11/10

 


 

14/11

 


 61,75

26/7

 67,75,36


 16,57

X

13/9

 


 


 

Sobczak

Jacek 


 

14/11

 


 vo G

26/7

 61,61


 64,64

30/8

 46,46


 

X

11/10

 


 

Strzeboński 

Bartek 

14/11

 


 62,62

26/7

 kr G

 

46,64,64

30/8

 46,46


 2/6,2/6

27/9

 


X


 

Warakomska

Ania 


 


 


 


 


 

26/7

 16,26

30/8

 

27/9

 

25/10

 

X

 

VII LIga:

Z każdej grupy do fazy finałowej awansuje p 3 najlepszych zawodników z zaliczeniem meczy. W fazie finałowej każdy rozgrywa 3 mecze z zawodnikami z drugiej grupy. Zawodnicy z pozycji 1 i 2 awansują do wyższej ligi a z pozycji 3 i 4 grają w barażach o awans do VI ligi,

Gr A

 

Gosp  Jasiukiewicz Bubak  Czerwiński   Grodziska Kroczyk  Lewandowski  Tyszkiewicz  Gajewski

Jasiukiewicz

Janusz

X

2.8

wo Ja

 

 63,61

6.9

 46,64,46

 

4.10

 

 

19.7

 wo J

Bubak 

Piotr

 

vo Ja

X

6.9

 wo Cz

 

4.10

 

 

19.7

 60,61

16.8

 60,60

Czerwiński

Dawid

16.8

 36,16

 

wo Cz

X

4.10

 

 

19.7

 60,64

 

36,06

20.9

 

Grodziska

Ada

 

64,46,64

20.9

 

  X

19.7

 36,26

 

 64,06,76

16.8

 36,16

20.10

 

Kroczyk

Paweł

20.9

 

 

20.10

 

 

63,62

X

16.8

 61,61

 7/6,6/1

 

60,60

 Lewandowski

Bartek

 

20.10

 

 

06,46

2.8

 46,60,67

 

 16,16

X

20.9

 

 

46,46

Tyszkiewicz

Sławek

20.10

 

 

06,16

2.8

 63,60

 

 63,61

6.9

 6/7,1/6

  X  

Gajewski

Damian

 

wo J

 

 06,06

   

2.8

 06,06

6.9

 64,64

4.10

 

X

 

.

 Gr B

 

Gosp  Morawski Bubacz   Dąbrowski Halak   Przekwas Stanek  Zakrzewski  Koszewska 

Morawski

Michał

X

2.8

 62,63

 

61,61

6.9

 26,46

 

4.10

 

 

19.7

 60,64

Bubacz

Mateusz

 

26,36

X

6.9

 63,62

 

16,36

4.10

 

 

19.7

 63,75

16.8

 75,75

Dąbrowski

Cezary

16.8

 16,16

 

36,26

X

4.10

 

 

19.7

 26,06

 

64,64

20.9

 63,63

Halak

Janusz

 

 62,64

20.9

 61,63

  X

19.7

 60,60

 

60,64

16.8

 60,60

20.10

 

Przekwas

Jarek

20.9

 

 

20.10

 

 

06,06

X

16.8

 06,36

 

36,63,60

 

62,63

Stanek

Mateusz

 

20.10

 

 

62,60

2.8

 06,46

 

60,63

X

20.9

 

 

64,61

Zakrzewski

Michał

20.10

 

 

36,57

2.8

 46,46

 

06,06

6.9

 63,36,06

  X  

Koszewska

Sonia

 

06,46

 

57,57

 

36,36

 

2.8

 26,36

6.9

 46,16

4.10

 

X

 

.