Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2020-11-09, 18:49:20)
Liga Jesienna 2020: tabele końcowe
Kończy się jesienna edycja ligi 2020. Zwycięzcą SuperLigi po raz drugi został Tomek Buzalski , 2 miejsce zajął Piotr Kasiborski.
Do SuperLigi awansowali Tomek Janowski i Krzysiek Świętaszczyk. Do 1 ligi awansowali Krzysiek Ceglarski i Rafał Welenc.
Inne rozstrzygnięcia poniżej. Gratulacje dla wszystkich Zwycieżców i Pokonanych.

W związku z rezygnacją z gry w przyszłym sezonie Kamila Piecyka do lig 4,5,6 awansuje bezpośrednio po 3 zawodników a zawodnicy z miejsc 4 i 5 zagrają baraże o awans. Szczegóły poniżej.

 SuperLiga

 L.p. Zawodnik  Mecze  Punkty  Uwagi   Inne 
 1  Buzalski Tomek 18  mistrz   
 2  Kasiborski Piotr 9 17  wicemistrz  
 3  Reich Jacek  15     
 4  Chojnacki Piotr  9  14    gemy +2
 5  Chmielewski Marcin  9  14    gemy -0
 6  Mierzwicki Michał  9  14    gemy -2
 7  Rajs Dawid  9  12  baraż o SL  
 8  Kamionka Tomek  9  10  baraż o SL  
 9  Przybylski Marek  9  9  spadek do 1 L  w z Miś
 10  Miś Piotr  9  9  spadek do 1 L  prz z Prz

Baraże o Superligę:  do 23.12.2020. (Organizator na 1 miejscu).

 Rajs - Pluta wo Pluta

 Kamionka - Lesikowski 63,46,16

 

 I Liga 

 L.p. Zawodnik  Mecze  Punkty  Uwagi   Inne
 1  Janowski Tomek  8  15  awans do SL ligi  
 2  Świętaszczyk Krzysiek  8  14  awans do SL ligi, wygr z Les  
 3  Lesikowski Janek  8  14  baraż o SL ligę, prz z Swiet  
 4  Pluta Marek  8  13  baraż o SL ligę  
 5  Sobolewski Bartek      zamrożony , pozost w 1 lidze  
 6  Drabikowski Maciej  8  12    wygr z Mol
 7  Molenda Adam  8  12  baraż o 1 L  prz z Dra
 8  Jakimiuk Maciej  8  10  baraż o 1 L  wygr z  Cho
 9  Chojnacki Arek  8  10  spadek do 2 L  prz z Jak
 10  Kukliński Roman  0  0  spadek do 2 L  

Baraże o I ligę: do 23.12.2020. (Organizator na 1 miejscu).

Molenda - Majchrzak 63,60

Jakimiuk - Sobczak

 

 II Liga

 L.p. Zawodnik  Mecze  Punkty  Uwagi  Inne 
 1  Ceglarski Krzysiek  9  17  awans do 1 L  
 2  Welenc Rafał  9  15  awans do 1 L  
 3  Sobczak Grzegorz  9  14  baraż o 1 L  wyg z M i Sz
 4  Majchrzak Marek  9  14  baraż o 1 L  wyg z Sz
 5  Szajda Rafał  9  14    
 6  Rzadkowalski Jarek  9  13    wygr z W i P
 7  Wiśniewski Artur  9  13  baraż o 2 L  wygr z P
 8  Pakulski Sławek  9  13  baraż o 2 L  
 9  Bohuszewicz Jarek  9  11  spadek do 3 L  
 10  Gajewski Mikołaj  4  11  spadek do 3 L,nieklas .Zagrał tylko 4 mecze  

 Baraże o II ligę: do 23.12.2020. (Organizator na 1 miejscu).

 Wiśniewski - Paczkowski 63,46,16

 Pakulski      - Grodziski 64,63

 

 III Liga

 L.p.  Zawodnik  Mecze Punkty  Uwagi  Inne 
 1  Janczak Piotr  9  16  awans do 2 L  gemy +6
 2  Cichorz Paweł  9  16  awans do 2 L  gemy -1
 3  Grodziski Rafał  9  16  baraż o 2 L  gemy -5
 4  Paczkowski Marcin  9  14  baraż o 2 L  
 5  Zajonz Janusz  9  14    
 6  Zitzman Tomek  9  12    
 7  Mroziński Marcin  9  10  baraż o 3 L  
 8  Piecyk Kamil  9  10  baraż o 3 L  
 9  Wesołowski Rysiek  9  8  spadek do 3 L  
 10  Szoma Olek  4    spadek do 3 L,niesklasyfik, zagrał<5 meczów   

 Baraże o III ligę: do 23.12.2020. (Organizator na 1 miejscu).

  Mroziński - Wędzikowski v/o Wedzikowski

  Piecyk     - Rybarczyk- wo Piecyk ,

 

 IV Liga

 L.p. Zawodnik  Mecze  Punkty  Uwagi  Inne 
 1  Gil Adam 9 18   awans do 3 L  
 2  Malczyk Karol 17  awans do 3 L   
 3  Rybarczyk Marcin 16  baraż o 3 L   
 4  Wędzikowski Tadek 15  baraż o 3 L   
 5  Szatkowski Piotr 14     
 6  Kłos Halina 13     
 7  Matuszak Zbyszek 12   baraż o 4 L  
 8  Kaczmarek Maciej 11   baraż o 4 L  
 9  Kościelak Julek 10

 spadek do 5 L

 
 10  Tepper Błażej  spadek do 5 L  

 Baraże o IV ligę: do 23.12.2020. (Organizator na 1 miejscu).

 Matuszak - Wesołek 63,57,62

 Kaczmarek - Dobrzelecki wo Kaczmarek

 

V Liga

 L.p. Zawodnik  Mecze  Punkty  Uwagi  Inne 
 1  Czeladka Piotr  8  16  awans do 4 L  
 2  Borucki Andrzej  8  14  awans do 4 L  
 3  Michalska Kasia  8  13  awans do 4 L  wy z Dob
 4  Dobrzelecki Karol  8  13  baraż o 4 L  prz z Mich
 5  Bogusz Maciej      zamrożony  
 6  Wesołek Rafał  8  12  baraż o 4 L  wy z Kedz
 7  Kędziora Wojtek  8  12  baraż o 5  L  prz z Wes
 8  Kurzawski Mariusz  8  10  baraż o 5 L  
 9  Kopeć Tomek  8  7  spadek do 6 L  
 10  Muszalski Damian  0  0  spadek do 6 L  

 Baraże o V ligę: do 23.12.2020. (Organizator na 1 miejscu).

 Kędziora - Bohuszewicz

 Kurzawski - Rymarowicz 16,06

 

 VI Liga

 L.p.  Zawodnik Mecze  Punkty  Uwagi  Inne 
 1  Nowicki Przemek  9 18   awans do 5 L  
 2  Sobczak Jacek  9 17  awans do 5 L  
 3  Koszewski Tomek  9 16   awans do 5 L  
 4  Rymarowicz Krystian  9 15   baraż o 5 L  
 5  Bohuszewicz Edyta  9 14   baraż o 5 L  
 6  Strzeboński Bartek  9 13     
 7  Kaczmarek Łukasz  9 12   baraż o 6 L  
 8  Warakomska Ania  9 11   baraż o 6 L  
 9  Chojnacki Szymon  9 10   spadek do 7 L  
 10  Gorzelańczyk Andrzej  0  0  spadek do 7 L  

Baraże o VI ligę: do 23.12.2020. (Organizator na 1 miejscu).

Kaczmarek - Tyszkiewicz   6/4,6/2

Warakomska  - Bubacz 46,63,57

 

 VII Liga

Faza finałowa:

termin meczu do 29.11: Bubak - Bubacz 6/0,6/0

                                       Kroczyk - Morawski 46,57

                                      Tyszkiewicz - Halak 16,26

termin meczu do 8.12:   Halak - Kroczyk 6/0,6/1

                                       Morawski - Bubak  4/6,2/6

                                       Bubacz -Tyszkiewicz 6/2,4/6, 6/3

termin meczu do 15.12:  Bubak - Halak 64,61

                                       Kroczyk - Bubacz 36,60,76

                                      Tyszkiewicz - Morawski

TABELA FINAŁOWA:

Zawodnicy z miejsc 1 , 2 i 3 awansują do 6 ligi, z miejsc 4 i 5 zagrają w barażach a z miejsca 6 pozostają w 7 lidze

L.p. Zawodnik Mecze Punkty Uwagi Inne
 1 Bubak 10 20  awans do 6 L  
 2 Halak 10 19  awans do 6 L  
  Kroczyk 10 17    
  Morawski 9 16    
  Bubacz 10 16  baraż o 6 L  
  Tyszkiewicz 9 14  baraż o 6 L  

  

                                     

 Gr A

L.p. Zawodnik Mecze Punkty Uwagi  Inne
1  Bubak Piotr  7  14  awans do f finał  
2  Kroczyk Paweł  7  13  awans do f finał  
3  Tyszkiewicz Slawek  7  12  awans do f finał  
4  Grodziska Ada  10     
5  Gajewski Damian  7  10    
6  Jasiukiewicz Janusz   7     
7  Lewandowski Bartek   4     
8  Czerwiński  7   4     

Gr B

L.p. Zawodnik Mecze Punkty Uwagi Inne
1 Halak Janusz 7 14  awans do f final  
2 Morawski Michał  7  13  awans do f finał  wygr z Bub
3 Bubacz Mateusz  7  12  awans do f finał  
4  Przekwas Jarek  7  10    
5  Stanek Mateusz  7  9    
6  Dąbrowski Cezary  7  9    
7  Koszewska Sonia  7  8    
8  Zakrzewski Michał  7  8    

 

 

Zdjęcia do artykułu

Tomek Buzalski

Tomek Janowski, Krzysiek Świętaszczyk

Rafał Welenc, Krzysiek Ceglarski