|
|
Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2023-04-27, 19:36:28) Masters Cup Lato 2023: Ligi 4,5A,5B
Prosimy z zapoznanie się z Regulaminem, szczególnie z zasadami ORGANIZACJI MECZU. Będzie on przestrzegany L I T E R A L N I E (m.in. automatyczne walkowery po przekroczeniu terminu o dwa tygodnie). Regulamin znajduje się na stronie SuperLigi! Liga 4:
Gospodarz: |
Punkty |
Cholerzyński |
Matyjasik |
Kaczmarek |
Kędziora |
Kościelak |
Kurzawski |
Muszalski |
Piętas |
Stojko |
Tyszkiewicz |
Cholerzyński
Piotr
|
11 |
X |
Z
|
63,63
|
2.7
06,46
|
67,63,10/6
|
Z
|
26,62.7/10
|
17.9
kr P
|
kr S
|
21.5
46,63,9/11
|
Matyjasik
Olek
|
Z
|
A
|
X |
M
|
R
|
O
|
A /Ż
|
O
|
N
|
Y
|
|
Kaczmarek
Łukasz
|
8 |
18.6 (13/7)
36,36
|
A
|
X |
13.8
36,62,2/10
|
46,57
|
M
|
16,67
|
21.5
62,26,3/10
|
kr S
|
23.7
57,46
|
Kędziora
Wojtek
|
12 |
60,64
|
M
|
63,26,10/2
|
X |
17.9
63,63
|
R
|
21.5
76,63
|
67,06
|
18.6(12.7)
kr S
|
3.9
67,16
|
Kościelak
Julek
|
10 |
23.7
76,36,6/10
|
R
|
3.9
64,75
|
36,36
|
X |
O
|
46,60,6/10
|
18.6
kr P
|
kr S
|
1.10
61,57,7/10
|
Kurzawski
Mariusz
|
|
Z
|
A/O
|
M
|
R
|
O
|
X |
Ż
|
O
|
N
|
Y
|
Muszalski
Damian
|
11 |
3.9
62,26,10/7
|
Ż
|
1.10
61,76
|
67,36
|
4.6
64,06,10/6
|
Ż
|
X |
23.7
kr P
|
67,67
|
46,16
|
Pietas
Piotr
|
10 |
kr P
|
O
|
26,62,10/3
|
4.6
76,60
|
kr P
|
O
|
kr P
|
X |
3.9
kr S
|
kr P
|
Stojko
Marcin
|
4 |
1.10
kr S
|
N
|
4.6
kr S
|
kr S
|
2.7
kr S
|
N
|
13.8
76,76
|
kr S
|
X |
kr S
|
Tyszkiewicz
Sławek
|
14 |
64,36,11/9
|
Y
|
7/5,6/4
|
76,61
|
16,75,10/7
|
Y
|
2.7
64,61
|
13.8
kr P
|
17.9
kr S
|
X |
Liga 5:
Z każdej grupy awansuje 4 najlepszych zawodników. Grają systemem pucharowym o awans (ćwierćfinał, półfinał, finał)
FAZA PUCHAROWA: do 15.10 (termin nieprzekraczalny)
Gospodarz na 1 pozycji
A1 Marszałowski - B4 Gajewski 63,63
B2 Chojnacki - A3 Miloch 63,64
B1 Nawara - A4 Dankowski 63,63
A2 Świtaj - B3 Wnuk 64,60
do 22.10: A1/B4-B2/A3: Marszałowski - Chojnacki 63,62 finał : Marszałowski - Świtaj 36,64,7/10
B1/A4-A2/B3 Nawara - Świtaj 1/6,6/4,4/10
Grupa A:
Kolejność: 1. Marszałowski (14), 2. Świtaj (12), 3. Miloch (11), 4. Dankowski (11)
Gospodarz |
Punkty |
Giża |
Marszał. |
Milewski |
Miloch |
Dankowski |
Świtaj |
Szatkow |
Tomczyk |
Giża
Adam
|
8 |
X |
28.5
46,57
|
63,64
|
25.6
wo G
|
46,46
|
6.8
wo G
|
wo S
|
14.5
60,60
|
Marszałowski
Mateusz
|
14 |
64,75
|
X |
25.6
62,62
|
76,64
|
6.8
63,60
|
61,64
|
14.5
64,52 kr
|
11.6
60,60
|
Milewski
Tomek
|
7 |
11.6
36,46
|
26,26
|
X |
6.8
26,26
|
26,46
|
14.5
26,36
|
06,16
|
16.7
64,67,8/10
|
Miloch
Karol
|
11 |
wo G
|
16.7
67,46
|
62,62
|
X |
14.5
46,60,11/9
|
kr M
|
11.6
kr M
|
27.8
62,62
|
Dankowski
Tomek
|
11 |
16.7
64,64
|
3/6,0/6
|
27.8
62,64
|
64,06,9/11
|
X |
11.6
26,36
|
wo S
|
61,60
|
Świtaj
Kacper
|
12 |
wo G
|
27.8
16,46
|
62,63
|
28.5
kr M
|
62,63
|
X |
16.7
26,36
|
61,63
|
Szatkowski
Piotr
|
9 |
27.8
wo S
|
46,25 kr
|
28.5
60,61
|
kr M
|
25.6
wo S
|
62,63
|
X |
wo T
|
Tomczyk
Tymoteusz
|
7 |
06,06
|
06,06
|
46,76,10/8
|
2/6,2/6
|
28.5
16,06
|
25.6
16,36
|
6.8
wo T
|
X |
Grupa B:
Kolejność: 1. Nawara (11), 2. Chojnacki (11),3.Wnuk (10), 4.Gajewski (10)
Gospodarz |
Punkty |
Radzimski |
|
Chojnacki |
Dudziak |
Nawara |
Gajewski |
Kwieciński |
Wnuk |
Radzimski
Dawid
|
6 |
X |
|
16,26
|
25.6
36,36
|
16,46
|
6.8
0/6,0/6
|
63,36,6/10
|
14.5
16,16
|
|
1 |
|
X |
|
|
|
|
|
|
Chojnacki
Szymon
|
11 |
11.6
61,62
|
|
X |
6.8
64,62
|
64,46,11/13
|
14.5
67,75,11/9
|
61,62
|
16.7
67,64,10/5
|
Dudziak
Wiesław
|
7 |
63,63
|
|
46,26
|
X |
14.5
06,16
|
06,06
|
11.6
62,57,7/10
|
27.8
06,46
|
Nawara
Oliwier
|
11 |
16.7
61,64
|
|
27.8
46,64,13/11
|
60,61
|
X |
11.6
46,36
|
60,62
|
75,46,10/3
|
Gajewski
Damian
|
10 |
60,60
|
|
76,57,9/11
|
28.5
60,60
|
64,63
|
X |
16.7
60,61
|
46,26
|
Kwieciński
Mateusz
|
8 |
27.8
36,63,10/6
|
|
28.5
26,16
|
26,75,10/7
|
25.6
06,26
|
06,16
|
X |
36,16
|
Wnuk
Kamil
|
10 |
61,61
|
|
76,46,5/10
|
6/0,6/4
|
28.5
57,64,3/10
|
25.6
64,62
|
6.8
63,61
|
X |
|
|