Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2024-04-17, 19:03:50)
Liga Zimowa Masters Cup 2023/24 - tabele końcowe i BARAŻE
Michał Mierzwicki - Mistrzem SuperLigi po raz pierwszy!

 Informacje o ewentualnych barażach podany po weryfikacji listy zgłoszeń do nowej edycji ligi, która wystartuje

 Wszystkich zdobywców 1 i 2 miejsc oraz chętnych (wg. zgłoszęń) zapraszamy do udziału w Wiosennym Turnieju Mistrzów w sobotę 11 maja.

BARAŻE: Gospodarze na 1 miejscu. TERMIN DO 12 MAJA.

o Superligę : Halak - Grodziski : 36,63,63                                       Pluta - Malczyk 62,60

o 1 Ligę:       Lesikowski - Czeladka  62,63

o 2 Ligę:       Strzeboński - Kaczmarek M

o 3 Ligę :      Kościelak - Milewski 6/3,6/3

 

 

SuperLiga: 

L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Mierzwicki Michał  14  
2  Chojnacki Piotr  13  wygr z Kuk
3  Kukliński Roman  13  
4  Janowski Tomek  12  wygr z Sob
5  Welenc Rafał  zamr  
6  Sobolewski Bartek  12  
7  Halak Janusz  11  wygr z Plu
8  Pluta Marek  11  
9  Bubak Piotr  9  
10  Reich Jacek  8  

 

 

I Liga: 

L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Klejnowski Piotr  18  awans do SL
2  Chojnacki Arek  17  awans do SL
3  Malczyk Karol  16  
4  Grodziski Rafał  15  
5  Kopeć Jarek  14  
6  Przybylski Marek  13  
7  Koszewski Tomek  12  
8  Lesikowski Janek  11  
9  Sobczak Grzegorz  5  spadek do II L
10  Molenda Adam  0  spadek do II L

 

 
II Liga: 
 
L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Błażejewski Kamil  17  awans do I Ligi
2  Nawara Marcin  16  awans do I Ligi
3  Zajonz Janusz  16  
4  Czeladka Piotr  15  
5  Dobrzelecki Karol  13  w gemach +1
6  Majchrzak Marek  13  w gemach - 0
7  Matuszak Zbyszek  13  w gemach -1
8  Strzeboński Bartek  11  
9  Bohuszewicz Jarek  6  spadek do III Ligi
10  Wróblewski Rafał  5  spadek do III Ligi

 

 
III Liga: 
L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Piętas Piotr  20  awans do II Ligi
2  Świtaj Kacper  19  awans do II Ligi
3  Cholerzyński Piotr  17  
4  Kaczmarek Maciej  16  
5  Tyszkiewicz Sławek  15  
6  Muszalski Damian  14  
7  Marszałowski Mateusz  13  
8  Kędziora Wojtek  12  wygr z Koś i Kacz
9  Kościelak Julek  12  wygr z Kacz

10

11

 Kaczmarek Łukasz

 Kurzawski Mariusz

 12

11

 

 

 
IV Liga: 
 
L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Nawara Oliwier  16  awans do III L
2  Sobczak Jacek  14  awans do III L
3  Gajewski Damian  11  
4  Milewski Tomek  11  
5  Szatkowski Piotr  11  
6  Chojnacki Szymon  10  
7  Dankowski Tomek  10  
8  Wnuk Kamil  9  
9  Miloch Karol  8  
10      

 

 
V Liga: 
 
L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Blady Tomek  14  awans do IV Ligi
2  Ruczkowski Tomek  12  awans do IV Ligi
3  Januchowski Filip  11  
4  Giza Adam  11  
5  Nowicki Rafał  10  
6  Ślebioda Maciej  9  
7  Kwieciński Mateusz  8  
8  Ziółkowski Filip  4  
9      
10      

 

 

 

 

Zdjęcia do artykułu