Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2024-05-06, 18:35:26)
Masters Cup Lato 2024: Ligi : 3,4,5

 

 

III Liga:

Mecz musi rozegrany w maks 14 dni od daty. Nierozegranie meczu skutkuje automatycznie walkowerem.

 Regulamin Ligi : tutaj

Gospodarz:  Bohuszew Strzeboński  Kędziora Kościelak Marszał  Muszalski  Nawara Sobczak Tyszkiew  Wróblew 

Bohuszewicz

Jarek

X

9/6:

 

 

7/7:

 

 

18/8:

 

 

15/9:

 

 

26/5/16/6

 

Strzeboński

Bartek

  X

7/7:

 

 

18/8:

 

 

15/9:

 

 

26/5:

 36,63,10/4

23/6:

 

Kędziora

Wojtek

23/6:

 

  X

18/8:

 

 

15/9:

 

 

26/5:

 26,06

 

63,46,1/10

28/7:

 

Kościelak

Julek

 

28/7:

 

  X

15/9:

 

 

26/5:

 64,26,46

 

36,46

23/6:

 

1/9:

 

Marszałowski

Mateusz

28/7:

 

 

1/9:

 

  X

26/5:

 16,57

2/6,6/2,10/12

23/6:

 

 

29/9:

 

Muszalski

Damian

 

1/9:

 

 

29/9:

 

 

61,75

X

23/6:

 

 

16,36 

28/7:

 

 

Nawara

Oliwier

1/9:

 

 

29/9:

 

 

46,62,64

9/6:

6/2,2/6,12/10 

  X

28/7:

 

   

Sobczak

Jacek

 

29/9:

 

 

62,60

9/6:

 63,64

 

7/7:

 61,63

  X

1/9:

 

 

Tyszkiewicz

Sławek

29/9:

 

 

63,36,4/10 

9/6:

36,64,10/1 

 

7/7:

 

 

18/8:

 

  X  

Wróblewski

Rafał

         

9/6:

 

7/7:

 

18/8:

 

15/9:

 

X

 

IV Liga:

Mecz musi rozegrany w maks 14 dni od daty. Nierozegranie meczu skutkuje automatycznie walkowerem.

 Regulamin Ligi : tutaj

Gospodarz:  Blady Chojnacki Dankowski  Januchowski Kaczmarek  Kurzawski  Milewski Ruczkowski Szatkowski  Wnuk

Blady

Tomek

X

9/6:

 

 

7/7:

 

 

18/8:

 

 

15/9:

 

 

26/5/10/6:

 6/4,6/1

Chojnacki

Szymon

  X

7/7:

 

 

18/8:

 

 

15/9:

 

 

26/5: 13/6

 

23/6:

 7/6,3/6,10/2

Dankowski

Tomek

23/6:

 

  X

18/8:

 

 

15/9:

 

 

26/5:

 v/o D

 

28/7:

 

Januchowski

Filip

 

28/7:

 

  X

15/9:

 

 

26/5:

 v/o J

 

23/6:

 

1/9:

 

Kaczmarek

Łukasz

28/7:

 

 

1/9:

 

  X

26/5:

 61,61


23/6:

 

 

29/9:

 

Kurzawski

Mariusz

 

1/9:

 

 

29/9:

 

 

16,16

X

23/6:

 

 

28/7:

 

 

Milewski

Tomek

1/9:

 

 

29/9:

 

 v/o J

9/6:

 

  X

28/7:

 

   

Ruczkowski

Tomek

 

29/9:

 

 v/o D

9/6:

 

 

7/7:

 

  X

1/9:

 

 

Szatkowski

Piotr

29/9:

 

 

9/6:

 

 

7/7:

 

 

18/8:

 

  X  

Wnuk

Mikołaj

 4/6,1/6  6/7,6/3,2/10      

9/6:

 

7/7:

 

18/8:

 

15/9:

 

X

 

V Liga:

Mecz musi rozegrany w maks 14 dni od daty. Nierozegranie meczu skutkuje automatycznie walkowerem.

 Regulamin Ligi : tutaj

Gospodarz:  Arczyński Dudziak Giza  Miloch Stanny  Szmyt Ślebioda  Wolicki  Grabowski  Korzycki

Arczyński

Piotr

X

9/6:

 6/2,6/0

 

7/7:

 

 

18/8:

 

 

15/9:

 

 

26/5:

 61,62

Dudziak

Wiesiek

 2/6,0/6 X

7/7:

 

 

18/8:

 

 

15/9:

 

 

26/5:

 3/6,0/6

23/6:

 

Giza

Adam

23/6:

 

  X

18/8:

 

 

15/9:

 

 

26/5:

 v/o G

 

28/7:

 

Miloch

Karol

 

28/7:

 

  X

15/9:

 

 

26/5:

 wo S

 6/3,6/3

23/6:

 

1/9:

 

Stanny

Paweł

28/7:

 

 

1/9:

 

  X

26/5:

 60,26,62


23/6:

 

 

29/9:

 

Szmyt

Maciej

 

1/9:

 

 

29/9:

 

 

06,62,26

X

23/6:

 

 

28/7:

 

 

Ślebioda

Marcin

1/9:

 

 

29/9:

 

 

wo S

9/6:

 

  X

28/7:

 

   

Wolicki

Łukasz

 

29/9:

 

 v/o G

9/6:

 3/6,3/6

 

7/7:

 

  X

1/9:

 

 

Grabowski

Adam

29/9:

 

 6/3,6/0

9/6:

 

 

7/7:

 

 

18/8:

 

  X  

Korzycki

Radek

 

16,26

       

9/6:

 

7/7:

 

18/8:

 

15/9:

 

X