Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2014-12-21, 08:46:23)
II Deblowa Gwiazdka: Okrucieństwo dwóch Mikołajów: Jacka i Michała
To nieprawda, że wszystkie Mikołaje czynią tylko dobro. Niektóre są bardziej bezwględne i NIE LUBIĄ rozdawać prezentów!

 To miał być turniej przyjaźni i radości oraz zaciętej ale sympatycznej rywalizacji najlepszych deblistów tego sezonu w MASTERS CUP. System doboru par spowodował, że para Jacek Reich/Michał Mierzwicki zdominowała turniej w sposób niepodlegający dyskusji i zwyciężyła zdecydowanie. Swoją bezwględną grą zdobyli szacunek pozostałych Mikołajów - Mistrzów Debla. Im bliżej końca turnieju tym częściej ze strony ich przeciwników słychać było okrzyki : "dajcie nam gema, dajcie nam gema". Ale para Mikołajów: Jacek i Michał nie rozdawała prezentów! Oni je ZABIERALI innym i w postaci punktów - wygranych gemów i setów pakowali do własnego worka. A na koniec zapakowali też puchary.

Mikołaje Jacek Reich/Michał Mierzwicki w finale pokonali Mikołajów Lobiarzy (mieli oni do dyspozycji renifery stromego lotu): Maciej Drabikowskiego i Adama Kalinskiego 6/2,6/2.

Lobiarze osiągnęli szczyt swojej perfekcji w półfinale gdzie pokonali parę MIkołajów - Rafałów : Mańkowskiego i Mikołajewskiego 6/7,7/6,15/13 - był to chyba najbardzie zacięty i emocjonujący mecz deblowy rozegrany na naszych kortach w tym roku.

Deblistą Roku 2014 został Rafał Mańkowski , który zgromadził zdecydowanie najwięcej punktów w naszej klasyfikacji.  W sześciu turniejach Rafał zaliczył 2 zwycięstwa , 2 finały, 1 półfinał. WIELKIE GRATULACJE.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za występ i współną zabawę. Życzymy wszystkim Szczęsliwego, Tenisowego Roku 2015 !

 

P.S.

Najbardziej Mikołajowatym Mikołajem został Rafał MIKOŁAJEWSKI.

 

Zdjęcia do artykułu

Mikołaje

Jacek,Michał, Maciej, Adam i Rafał

Okrutni Mikołaje

Deblista Rafał

Tenisowe selfie Roku

Deblista Roku 2014 koniec

Wyniki