Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2015-03-29, 11:03:37)
Para Dudziak-Mierzwicki to Wielkanocni Dominatorzy
28 marca na naszych kortach rozegrano kolejny, już trzeci deblowy turniej wielkanocny. Skład par był losowany.

 Do tej pory turnieje wielkanocne to była domena Marcina Kopcia i jego partnerów. W 2013 roku zwycięzył w parze z Ryszardem Wesołowskim, a w 2014 z Krzysztofem Lewandowskim. Jednak to jest tenis i mamy nowych mistrzów wielkanocnego debla.

W turnieju najlepszą okazała się para : Sławek Dudziak/Michał Mierzwicki, która wszystkie mecze wygrała w 2 setach, a w finale pokonała Jarka Kawałka i Mikołaja Kopcia. 3 miejsca zajęły pary: Tomek Buzalski/Rafał Uławski oraz Maciej Bogusz/Rafał Mańkowski.

Meczem turnieju okazał się ćwierćfinał pomiędzy parami Kawałek/Kopeć oraz Chojnacki/Gawlak, który obfitował w wiele fantastycznych i efektownych zagrań. Przebieg tie-breaka pokazał jak fantastyczny jest tenis i jak jednocześnie  blisko i daleko w nim od końcowego sukcesu. Tie break zaczął się od prowadzenia pary Kawałek/Kopeć 5-0, Jednak to jest tenis i po kilku minutach to para Chojnacki/Gawlak miała 3 piłki meczowe prowadząc 9-6. Jednak to jest tenis i po chwili to para Kawałek/Kopeć prowadziła 10-9. Jednak to jest tenis i tym razem Kawałek/Kopeć wykorzystali piłkę meczową i wygrali 11-9.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i świetną atmosferę.

Poniej wyniki

Zdjęcia do artykułu

Zwycięzcy : Michał Mierzwicki i Sławek Dudziak

Faza grupowa

Faza finałowa

"Pucharzyści"

Uczestnicy w "fazie końcowej"