Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2015-05-31, 11:39:36)
Kinga i Zbyszek - ONI wiedzą kiedy wygrywać!
Kinga Marciniak i Zbyszek Szymański zwyciężyli w III Majowym Turnieju Mikstowym.

 Turniej odbył się w sobotę 30 maja 2015 roku. Pary dobrano metodą losowania (w celu uniknięcia dodatkowych stresów w życiu rodzinnym).

9 par było podzielonych na 3 grupy (grały każdy z każdym). Zwycięzcy grup awansowali do finałow i zagrali o miejsca 1-3, drugie pary zagrały o miejsca 4-6 i trzecie o miejsca 7-9.

Fenomenalną zdolnością wygrywania najważniejszych meczów wykazali się Kinga i Zbyszek. Najpierw w grupie okazali się najlepsi dzięki różnicy setów (każda para wygrała 1 mecz) a potem w finałach sytuacja się powtórzyła i ponownie Kinga i Zbyszek byli najlepsi. W całym turnieju byli najlepsi zwycięźając tylko w 2 meczach (chociaż trzy inne pary z miejsc 2,3,i 4 miały po trzy wygrane). Cóż, system zadziała na ich korzyść. 

Gratulacje dla zwycięzców za koncentrację w najważniejszych momentach.

Na podkreślenie zasługuje dzielna postawa 10-letniej Zuzi Szymańskiej, (która zastąpiła inną brakującą uczestniczkę) a z turnieju wyjechała z pucharem.

Ponadto w czasie turnieju obiawił się N I E S A M O W I T Y talent sędziowski w osobie Tadzia Wędzikowskiego. W pewnych kręgach mówi się że w jest szykowany dla niego stołek sędziowski na Roland Garros 2016. Po prostu jego donośny okrzyk :

 

AUUUUUUUUUTTTTT

 

wypłoszy wszystkie gołębie z wszystkich 20 kortów RG. Sokół może odejść.....

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetną atmosferę i sportową postawę.

Zdjęcia do artykułu

Uczestnicy, Tadek pierwszy z lewej

RG 2016: już bez sokoła...

Wyniki

Kinga i Zbyszek