Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2015-08-02, 10:25:41)
Noc spełnionych marzeń
1.08.2015 na naszych kortach odbył się trzeci w tym roku turniej deblowy zaliczany do serii Masters Cup 2015

 Turniej odbywał się według tradycyjnej formuły losowania par. Formuła rozstawienia i podział koszyków wywołał tradycyjne pozytywne emocje. "Gra w numerki" pozwoliła nam podzielić się na 9 par o podobnym poziomie, podzielić pary na 3 grupy i ustalić formułę turnieju. Szybko okazało się, że faworyt jest jeden : para Jarek  Bohuszewicz i Sławek Dudziak. Sławek to młoda "kortowa kobra", a Jarek to cichy kiler niespełniony deblowo. Między nimi zagrało i okazali się najlepsi. Popłoch wśród przeciwników siał serwis Sławka (szczególnie drugi o niespotykanej rotacji) co doprowadziło do kilku zabawnych sytuacji  wśród ich przeciwników.

Po rozegraniu meczów w grupach, zagrano 3 baraże pomiędzy parami z miejsc pierwszych i drugich. Pary z pierwszych miejsc obroniły się i wszystkie zameldowały się w finałowej rundzie gdzie rozegrały mecze pomiędzy sobą o zwycięstwo. Tam para Jarek i Śławek była najlepsza choć  mecz z parą Chojnacki/Wesołowski był bardziej zacięty niż sugeruje wynik.

I w ten sposób Jarek spełnił swoje marzenie zdobywając pierwszy  puchar za zwycięstwo w turnieju deblowym (i Sławek też).

W załaczeniu wyniki turnieju i klasyfikacja Deblisty Roku.

Dziękujemy wszystkim za start i super atmosferę. Zapraszamy na następny turniej 5 września 2015 roku (pierwszeństwo dla osób posiadajacych stałe karnety i grajacych w lidze).

Zdjęcia do artykułu

uczestnicy

pucharzyści

w akcji

wyniki cz 1

wyniki cz 2

Deblista Roku 2015