Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2016-11-06, 11:11:08)
Puchar IVej Deblowej Nocy Listopadowej dla Kornela!
W turnieju zwyciężyli Michał Mierzwicki i Marek Przybylski. Ale w turnieju najlepszy był KORNEL !

 Każdy z uczestników naszych turniejów deblowych widzi się jako potencjalny zwycięzca. Ale wczoraj - w sobotę 5.XI.2016 roku najbardziej pewny siebie był jeden zawodnik - MAREK PRZYBYLSKI. Od początku imprezy powatrzal , że bez względu kogo wylosuje do pary to i tak nie ma to znaczenia, bo imprezę i tak wygra jego para , bo następnego dnia - 6.XI - Pierwsze Urodziny obchodzi jego SYN - KORNEL i Marek zdobędzie Puchar Zwycięzcy dla niego.

W losowaniu najwięcej szczęścia miał Michał Mierzwicki losujac Marka. W tej sytuacji przebieg turnieju był formalnością. Marek Przybylski zanany jest z tego że dotrzymuje słowa i wspólnie z Michałem "rozjechali" wszystkich przeciwników , napotykając opór jedynie w finale gdzie para Tomek Kamionka i Jarek Kawałek postawiła im znaczący opór 5/7,6/3,10/4.

D półfinałów dotarły pary: Michał Gawlak/Jacek Reich i Piotr Chojnacki/Rysiek Wesołowski.

W turnieju pocieszenia najlepsi byli: Maciej Jakimiuk i Rafał Mikołajewski.

Bardzo cieszymy się z powrotu do formy Jarka Kawałka, który powrócił po rocznej kontuzji i w drugim kolejnym turnieju zajął 2 miejsce.

Wszystkim dziękujemy za udział i wspólne "obchodzenie urodzin KORNELA" i zapraszamy do udziału w tradycyjnym Turnieju MIKOŁAJOWYCH MISTRZÓW , kończącym rok deblowych zmagań, który odbędzie się 10 grudnia 2016 w sobotę o godz.14.

Zdjęcia do artykułu

Finaliści: Marek,Michał,Tomek,Jarek

Najlepsze 4 pary

To Oni cieszyli się najbardziej z Pucharu dla Kornela.

Wyniki - faza grupowa

Wyniki - faza finałowa