Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2017-12-17, 11:13:04)
Rafał Mańkowski Deblistą Pięciolecia !
Rafał nie tylko wygrał V Deblową Gwiazdkę, nie tylko został Deblistą Roku 2017. Został Deblistą Pięciolecia zdobywając na własność Puchar Przechodni.

 Tak się przechodzi do historii tenisa. Takiego naszego: lokalnego , regionalnego. Ale takiego który jest ważny dla wszystkich grających w Inowrocławiu i okolicach.

Rafał Mańkowski w sobotę 16.12.2017 po raz TRZECI zdobył Puchar Deblisty roku i w ten sposób zdobył go na własność.

Poprzednio wygrywał go w latach 2014 i 2016 ( w roku 2013 wygrał Marcin Kopeć, a w 2015 Sławek Dudziak.

Oto co Rafał powiedział po swoim sukcesie: 

" Jestem zmęczony ale szczęśliwy. Jest to jedno zmoich najcenniejszych trofeów zdobytych w mojej ponad 30-letniej karierze tenisowej. Konkurencja była zawsze silna i zmuszała mnie do wysiłku. Chciałbym podziękować wszystkim moim partnerom dzięki którym zdobyłem ten puchar. Szczególnie tegorocznym: dzisiaj : Jackowi Reichowi, w tym roku grałem z Wojtkiem Kędziorą, Markiem Lewandowskim, Rafałem Welencem, Markiem Olszanowskim, Michałem Gawlakiem. To dzięki nim Puchar trafił w moje ręce. Dziękuję mojemu stałemu partnerowi deblowemu :Jankowi Lesikowskiemu za nieustanną inspirację. Obiecuję, że o następnego pucharu nie oddam bez walki."
 

Rafał w tym roku w pięciu turniejach raz doszedł do finału, 3 razy do półfinału i raz do ćwiercfinału oraz zwyciężył w turnieju finałowym. To świadczy jak silną konkrencję musiał pokonać aby zdobyc Puchar.

Rafał ! Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych turniejach. Będzie ciężko.......

Zdjęcia do artykułu