Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2018-12-16, 11:40:24)
Maciej i Janek najbardziej Mikołajowi !
Rozegraliśmy VI Deblową Gwiazdkę - Turniej Mistrzów. Kto okazał się najlepszy?

Jeżeli w turnieju gra 16 Mikołajów - najlepszych w roku tzn. że nie będzie gemow czy setów oddanych bez walki. Żaden z Mikołajów nie chciał rozdawać prezentów , wiadomo idą Święta, każdy chce coś dostać...

Terotycznie w grupie A spotkali się faworyci....a praktycznie to grupa B wzięła to co najlepsze. W finale spotkały się 2 pary z grupy B. Para Maciej Jakimiuk (cudownie ozdrawiały) i Janek Lesikowski (też po przerwie zdrowotnej) pokonali w finale Michała Gawlaka i Rafała Uławskiego 3/6,6/4,10/8.

Nie zabrakło zaciętych meczów, piłek setowych, meczowych, emocji. Para Rafałów : Grodziski/Mikołajewski spotkała się w ostatnim meczu grupowym z innymi Rafałami: Mańkowskim i Szajdą. Ci pierwsi musieli wygrać 2-0 by awansować do półfinału i wyeliminować przeciwników. Pierwszego seta wygrali 7/5 w drugim mieli 3 piłki meczowe przy 5/4 i 6/5.... przegrali 2 seta i cały mecz. Para Bogusz/Welenc nie wykorzystała 4 piłek meczowych w super tiebreak′u z parą Kopeć/Zajonz i przegrała 12/14.

Deblistą Roku został Sławek Dudziak. Gratulacje!