Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2019-09-02, 18:56:46)
IV Liga Deblowa sezon 2020
Poniżej plan ligi deblowej.

 Ogłaszamy start kolejnej (czwartej) już Ligi Deblowej.

REGULAMIN:

1.Liga jest podzielona na 4 fazy : trzy eliminacyjne (grupowe) i finałową(pucharową.

  • w 1 fazie gramy w 4 grupach po 5 par. Najsłabsze pary w grupach odpadają.
  • w 2 fazie gramy w 4 grupach po 4 pary. Najsłabsze pary w grupach odpadają.
  • w 3 fazie gramy w 4 grupach po 3 pary.Najsłabsze pary w grupach odpadają
  • w fazie finałowej : gramy systemem pucharowym : ćwiercfinał,półfinał, finał

2. Mecze rozgrywamy w terminie wskazanym w poniższym planie (+2 tygodnie). 

3. Mecze rozgrywane są obiektach KCT MASTERS Inowrocław.

4. Mecze są rozgrywane do 2 wygranych setów. Przy 6-6 tie break. Bez przewag.

5. Za wygrany mecz - para dostaje 2 pkt, a za porażkę - 1pkt, za walkower - 0 pkt.

6.O kolejności par w tabeli decyduje w kolejności: ilość punktów, różnica setów, stosunek setów, wzajemny mecz.

7. Schemat doboru grup w poszczególnych fazach dostępny jest poniżej.

8. Wpisowe wynosi 20 zł od osoby.

II faza: 

Grupa E:  

Kod Gospodarz:  Buz/Mik   Jaki/Uław  Gro/Pie Pkt Sety Lokata
1A

Buzalski

Mikołajewski

X

19.1

 

 

8.12

 

     
2B     X

8.12

 

5.1

 

     
3C

Jakimiuk

Uławski

5.1

 

  X        
4D

Grodziski

Piecyk

   

19.1

 

X      

 

Grupa F:  

Kod Gospodarz:  Lesik/Mańk  Gawl/Mierz  Kaw/Sza  Chm/Lew Pkt Sety Lokata
1B

Lesikowski

Mańkowski

X

19.1

 

 

8.12

 

     
2C

Gawlak

Mierzwicki

  X

8.12

 

5.1

 

     
3D

Kawałek

Szajda

5.1

 

  X        
4A

Chmielewski

Lewandowski

   

19.1

 

X      

 

 

Grupa G:  

Kod Gospodarz:  Kop/Olsz  Dra/Jan  Gil/Grz   Pkt Sety Lokata
1C

Kopeć/

Olszanowski

X

19.1

 

 

8.12

 

     
2D

Drabikowski

Janowski

  X

8.12

 

5.1

 

     
3A

Gil

Grzybowski

5.1

 

  X        
4B      

19.1

 

X      

 

 

Grupa H:  

Kod Gospodarz:  Cho/Rei  Bog/Dudz    Wel/Wes Pkt Sety Lokata
1D

Chojnacki

Reich

X

19.1

 

 

8.12

 

     
2A

Bogusz

Dudziak

  X

8.12

 

5.1

 

     
3B  

5.1

 

  X        
4C

Welenc

Wesołowski

   

19.1

 

X      

 

Grupa PP ( o miejsca 17-20): 

 

Kod Gospodarz:  Kąk/Plu Prz/Św  Mal/Mus Wójc/Zaj Pkt Sety Lokata
5A

Kąkolewski

Pluta

X

19.1

 

 

8.12

 

     
5B

Przybylski

Świętaszczyk

 

kr PŚ

X

8.12

kr PŚ

5.1

kr PŚ

     
5C

Malczyk

Muszalski

5.1

 

  X        
5D

Wójcicki

Zajonz

   

19.1

 

X      

 

 

 

I faza:

Grupa A:

 
  Buzal/Mikoł Gil/Grzyb Kąkol/Pluta Lewand/Chmiel Bog/Dudz Lokata Punkty Sety

Buzalski

Mikołajewski

X

29.IX

 kr GG

 

76,62

27.X

 63,64

 

61,36,36

 1  7  7/2

Gil

Grzybowski

 

kr GG

X

27.X

 64,64

 

 kr GG

15.IX

 63,75

 3  6  4/4

Kąkolewski

Pluta

13.X

 67,26

 

46,46

X

15.IX

 46,36

 

36,46

 5  4  0/8

Lewandowski

Chmielewski

 

36,46

10.XI

 kr GG

 

64,63

X

13.X

 76,26,16

 4  6  4/5

Bogusz

Dudziak

10.XI

 16,63,63

 

36,57

29.IX

 63,64

 

67,62,61

X  2  7  6/4

 

Grupa B:
  Bohusz/Miś Pakul/Rzad Halak/Kukl Przyb/Świet Lesik/Mańk Lokata Punkty Sety

Bohuszewicz 

Miś

X

29.IX

 63,64

 

 64,46,57

27.X

 60,60 kr P/S

 

26,36

   6  5/4

Pakulski

Rzadkowalski

 

36,46

X

27.X

 

 

 60,60 kr P/S

15.IX

 06,16

     

Halak

Kukliński

13.X

 46,64,75

  X

15.IX

 76,75

 

26,67

     

Przybylski

Świętaszczyk

 

 06,06 kr P/S

10.XI

 06,06 krP/S

 

67,57

X

13.X

 06,06 kr P/S

 5  1  0/8

Lesikowski

Mańkowski

10.XI

 62,63

 

60,61

29.IX

 62,76

 

 60,60 kr P/S

X  1  8  8/0

 

 

Grupa C:
  Jak/Uła Wel/Wesoł Gawl/Mierz Malcz/Musz Kop/Olsz Lokata Punkty Sety

Jakimiuk

Uławski

X

29.IX

 61,61

 

57,16

27.X

 62,60

 

63,46,46

 3

 6

 5/4

Welenc

Wesołowski

 

16,16

X

27.X

 16,76,63

 

64,75

15.IX

 06,57

 4  6  4/5

Gawlak

Mierzwicki

13.X

 75,61

 

 61,67,36

X

15.IX

 61,62

 

 64,36,36

 2  6  6/4

Malczyk

Muszalski

 

26,06

10.XI

 46,57

 

16,26

X

13.X

 16,26

 5  4  0/8

Kopeć

Olszanowski

10.XI

 36,64,64

 

 60,75

29.IX

 46,63,63

 

 61,62

X  1  8  8/2

 

Grupa D:
  Drab/Janow Kawał/Szajda Wójc/Zajonz Grodz/Piec Choj/Rei Lokata Punkty Sety

Drabikowski

Janowski

X

29.IX

 62,64

 

60,62

27.X

 75,63

 

26,06

 2  7  6/2

Kawałek

Szajda

 

26,46

X

27.X

 60,62

 

64,61

15.IX

 16,26

 3  6  4/4

Wójcicki

Zajonz

13.X

 06,26

 

06,26

X

15.IX

 36,16

 

06,06kr WZ

 5

 4

 0/8 

Grodziski

Piecyk

 

57,36

10.XI

 48,16

 

63,61

X

13.X

 36,26

 4  5  2/6

Chojnacki

Reich

10.XI

 62,60

 

61,62

29.IX

 60,60kr WZ

 

63,62

X  1  8  8/0

 

Faza drugia skład grup (po 4 pary):

E - 1A,2B,3C,4D,

F - 1B,2C,3D,4A

G - 1C,2D,3A,4B

H - 1D,2A,3B,4C

Pocieszka: 5A,5B,5C,5D o miejsca 17-20.(każdy z każdym)

Faza trzecia skład grup (po 3 pary) :

I: 1E,2F,3G

J :1F,2G,3H

K: 1G,2H,3E

L: 1H,2E,3F

Pocieszka : 4E,4F,4G,4H o miejsca 13-16 (każdy z każdym)

Faza finałowa:

1I - 2K

                 --------------------

1J - 2L

                                            -------------------

1K - 2I

                 --------------------

1L - 2J