Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2019-12-29, 18:08:40)
W Inowrocławiu zagraliśmy dla Orkiestry.
Przez dwa dni w trakcie turnieju deblowego i mikstowego zbieraliśmy pieniadze do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I pobiliśmy rekord zbiórki!

 

 

Do tej puszki trafiały datki graczy biorących udział w naszych turniejach : deblowym i mikstowym. O zebranej kwocie poinformujemy wkrótce.

A co do wydarzeń sportowych to:

W  turnieju deblowym  udział wzięlo 13 par , Graliśmy "drabinką" turniej główny i pocieszenia. Mecze były gorące i emocjonujące. Poziom finału był godny takiej imprezy jal Wielka Orkiestra. Para Rafałów :Mańkowski i Welenc pokonała po szalenie zaciętym meczu parę Adamów: Kalinskiego i Michalskiego 75,67,10/7. Mecz trwał prawie 1,5h. Gratu;lacje dla obu par za świetny i dramatyczny mecz. W Pucharze Pocieszenia para Mikołaj Kopeć/Rysiek Wesołowski pokonała parę Szymon Chojnacki i Sławek Dudziak po również zaciętym meczu 62,46,10,7. Uczestnicy turnieju dodatkowo dawali datek do puszki za każdego ′asa". Dziekujemy.

W turnieju mikstowym zagrało 6 par. Najlepsi okazali się Edyta i Jarek Bohuszewiczowie w finale pokonując Anię Warakomską i Marka Lewandowskiego. 3 miejsce zdobyła para Laura i Sławek Tyszkiewiczowie a kolejne: 4- Sonia i Tomek Koszewscy, 5: Małgosia i Leszek Wojtaszek a 6 : Ewelina Jagodzińska i Kornel Niezborała. Dziękujemy za świetną zabawę.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wsparcie tej wspaniałej inicjatywy. Dziękujemy Wszystkim naszym Klientom, którzy również "dołożyli"się do Puszki.

Zebraliśmy 2.812 zł. Nasz rekord.

Z Orkiestrą grać będziemy do końca świata a nawet dzień dłużej.

Zdjęcia do artykułuNajlepsze 4 pary

Turniej mikstowy

Zwycięskie Rafały

Turniej główny

Turniej Pocieszenia