|
|
Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2020-01-10, 17:42:17) Liga mikstowa 2020
W rozgrywkach bierze udział 14 par.
Rozgrywki są 3 fazowe:
- faza 1 : w 2 grupach (A i B) po 7 par, każdy z każdym. Awansują 4 najlepsze pary z każdej grupy.
- faza 2 : 2 grupy po 4 pary . Gr C(skład: 1A,2B,3A,4B), Gr D (1B,2A,3B,4A), z zaliczeniem meczy z fazy 1, czyli każda para rozgrywa po 2 mecze w fazie 2. Awansują po 2 najlepsze pary z grup C i D.
- półfinały i finał. Półfinały: C1-D2 i D1-C2, zwycięzcy zagrają o 1 miejsce, a przegrani o 3.
Półfinały: termin do 17/10/2021
W.A.Kalinscy - Wojtaszek/Wesolowski 7/6,4/6,2/6
I.A. Armknecht - K.A.Michalscy 16,46
Finał : Wojtaszek/Wesołowski - K.A.Michalscy
o 3 miejsce: W.A.Kalinscy - I.A.Armknecht
Gr C:
Armknecht 5 me - 9 pkt
L/S Tyszkiewicz 5 me - 8pkt
Wojtaszek/Wesołowski 5me- 8 pkt wygr.z Tyszkiewiczami
Burzyńska/Lesikowski - 4 me -4 pkt
11.07: I/A Armknecht - Burzyńska/Lesikowski 60,62
L/S Tyszkiewicz - Wojtaszek/Wesolowski 57,26
31.07: I/A,Armknecht - L/S Tyszkiewicz 76,57,710
Wojtaszek/Wesołowski - Burzyńska/Lesikowski 6/1,6/2
Gr D:
K/A Michalscy 5 me - 9 pkt
W/A Kalinscy 5 me - 9 pkt
E/J Bohuszewicz 5 me- 7 pkt
Warakomska/Lewandowski - 5 me -5 pkt
11.07: K/A Michalscy - Warakomska/Lewandowski 64,76
W/A Kalinscy - E/J Bohuszewicz kr Boh
31.07: K/A, Michalscy - W/A Kalinscy 6/2,2/6,5/7
E/J Bohuszewicz - Warakomska/Lewandowski 6/2,1/6,6/0
Grupa A:
Gospodarz: |
Kalinscy |
Armknecht |
War/Lew |
Wojt/Weso |
Tysz/Kosc |
Wedzikow |
Koszew |
Kalinska Wiktoria
Kalinski Adam 2m
|
X |
2.8
4/6,3/6
|
61,63
|
5.7
krecz Wojt/Wes
|
62,63
|
31.5
61,62
|
63,60
|
Iwona i Andrzej
Armknecht 1m
|
6/4,6/3
|
X |
5.4
62,60
|
16,75,63
|
31.5
62,62
|
63,60
|
9.2
61,62
|
Ania Warakomska
,Marek Lewandowski 4m
|
19.7
16,36
|
26,06
|
X |
31..5
2/6,1/6
|
75,63
|
9.2
63,63
|
7/5,6/4
|
Małgosia Wojtaszek
Rysiek Wesolowski 3m
|
krecz Woj/We
|
21.6
61,57,36
|
6/2,6/1
|
X |
9.2
62,62
|
62,63
|
19.7
61,60
|
Małgosia Tyszkiewicz
Julek Koscielak
|
21.6
26,36
|
26,26
|
17.5
57,36
|
26,26
|
X |
19.7
16,16
|
36,62,36
|
Lidka i Tadek
Wedzikowscy
|
16,26
|
17.5
36,06
|
36,36
|
2.8
26,36
|
61,61
|
X |
21.6
75,75
|
Sonia i Tomek
Koszewscy
|
17.5
36,06
|
16,26
|
2.8
5/7,4/6
|
16,06
|
5.7
63,26,63
|
57,57
|
X |
Grupa B:
Gospodarz: |
Michalscy |
Bohusz |
Owedyk |
Tyszk |
Szatkow |
Burz/Lesi |
Bronisz |
Kasia i Adam
Michalscy 1m
|
X |
1.3
76,63
|
wo O
|
5.7
61,63
|
wo Sz
|
31.5
61,64
|
v/o Bronisz
|
Edyta i Jarek
Bohuszewicz 3m
|
67,36
|
X |
5.7
63,62
|
46,16
|
31.5
60,63
|
64,57,63
|
9.2
60,63
|
Agnieszka i Marcin
Owedyk
|
19.7
wo O
|
36,26
|
X |
31.5
16,36
|
wo O
|
9.2
63,61
|
61,60
|
Laura i Sławek
Tyszkiewicz 2m
|
16,36
|
21.6
64,61
|
6/1,6/3
|
X |
9.2
61,61
|
63,63
|
19.7
61,61
|
Basia i Piotr
Szatkowscy
|
21.6
wo Sz
|
06,36
|
17.5
wo O
|
16,16
|
X |
19.7
63,36,46
|
60,62
|
Ania Burzynska
Janek Lesikowski 4m
|
16,46
|
17.5
46,75,36
|
36,16
|
2.8
36,36
|
36,63,64
|
X |
21.6
6/3,6/1
|
Agata i Marek
Bronisz
|
17.5
v/o Bronisz
|
06,36
|
1.3
16,06
|
16,16
|
5.7
06,26
|
3/6,1/6
|
X |
|
|