Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2020-08-13, 18:12:11)
Startuje V liga deblowa - jesień 2020

 Co prawda ciągle czekamy na finał "zimowo-wiosenno-letniej" edycji IV Ligi Deblowej, który zostanie prawdopodobnie rozegrany pod koniec przyszłego tygodnia. W finale zagrają pary  Maciej Jakimiuk/Rafał Uławski kontra Jarek Kawałek i Rafał Szajda. Przed sezonem raczej nikt by nie obstawił takiego finału.....

  Pomimo zaległości wakacyjnych czas przygotować się do nowego - V już sezonu.

  Nowy sezon wystartuje juz 1 września 2020 w zmienionej formule. Będziemy grać w 2 ligach : 

  • Pierwszej, w której zagra najlepszych 8 par 4 sezonu oraz
  • Drugiej, w której zagra 11 par
  • W obu ligach gramy każdy z każdym.
  • W 1 lidze o mistrzostwo zagrają pary z miejsc 1-4 ( półfinały 1-4 , 2-3 i finał o tytuł)
  • W 2 lidze najlepsza para awansuje do 1 ligi (nie ma półfinałów i finału)
  • Para z ósmego miejsca z 1 ligi spadnie do 2 ligi
  • Pary z miejsc 6 i 7 z 1 ligi zagrają baraże z parami z miejsc 2 i 3 z 2 ligi (6-3 i 7-2) o miejsce w 1 lidze
  • Mecze odbywają się do 2 wygranych setów.
  • Przy stanie po 40-40 decyduje "złota piłka"

Wstępny skład lig:

I Liga

 

Gospodarz:  Bog/Dudz  Buz/Mik  Cho/Rei  Dra/Jan  Jak/Olsz  Kaw/Sza  Kop/Uła  Les/Mań

Bogusz

Dudziak

X

27.9*

 

 

25.10

 

 

22.11

 

 

13.9*

 

Buzalski

Mikołajewski

  X

25.10

 

 

22.11

 

 

13.9

 

11.10

 

Chojnacki

Reich

11.10

 

  X

22.11

 

 

13.9

 

 

8.11

 

Drabikowski

Janowski

 

8.11

 

  X

13.9

 

 

11.10

 

6.12

 

Jakimiuk

Olszanowski

8.11

 

 

6.12

 

  X

11.10

 

   

Kawałek

Szajda

 

6.12

 

 

27.9

 

  X

8.11

 

 

Kopeć

Uławski

6.12

 

 

27.9

 

 

25.10

 

  X  

Lesikowski

Mańkowski

       

27.9

 

25.10

 

22.11

 

X

 * z powodu powrotu po kontuzji para Bogusz/Dudziak mecze te zagra do końca X.

 

 

 

II Liga

  Boh/Mis Chm/Lew  Cze/Zak  Gaw/Mie Gro/Zaj   Hal/Pri Mor/Mro Pak/Rza  Prz/Swi  Rym/Sob  Wel/Wes  wakat

Bohuszewicz 

Miś

X

27.9

 

 

25.10

 

 

22.11

 

 

20.12

 

 

17.1

 

 

 

13.9

 

Chmielewski

Lewandowski

  X

25.10

 

 

22.11

 

 

20.12

 

 

17.1

 

 

 

13.9

 2/6,3/6

11.10

 

Czeladka

Zakrzewski

11.10

 

  X

22.11

 

 

20.12

 

 

17.1

 

 

 

13.9

 

 

8.11

 

Gawlak

Mierzwicki

 

8.11

 

  X

20.12

 

 

17.1

 

 

 

13.9

 

 

11.10

 

6.12

 

Grodziski

Zajonz

8.11

 

 

6.12

 

  X

17.1

 

 

 

13.9

 

 

11.10

 

 

3.1

 

Halak

Prill

 

6.12

 

 

3.1

 

  X

13.9

 

 

11.10

 

 

8.11

 

31.1

 

Morawski

Mroziński

6.12

 

 

3.1

 

 

31.1

 

  X

11.10

 

 

8.11

 

   

Pakulski

Rzadkowalski

 

3.1

 

 

31.1

 

 

27.9

 

  X

8.11

 

 

6.12

 

 

Przybylski

Świętaszczyk

3.1

 

 

31.1

 

 

27.9

 

 

 

25.10

 

  X

6.12

 

   

Rymarowicz

Sobczak

 

31.1

 

 

27.9

 

 

25.10

 

 

22.11

 

  X

3.1

 

 

Welenc

Wesołowski

31.1

 

 6/2,6/3

27.9

 

 

25.10

 

 

22.11

 

 

20.12

 

  X  
 wakat            

27.9

 

25.10

 

22.11

 

20.12

 

17.1

 

X

 

 

 

 

Zdjęcia do artykułu