Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2022-11-21, 13:24:55)
IX Listopadową Noc Deblową wygrywają weteran i debiutant
Jakub Krzywy i Rafał Mańkowski najlepsi. W finale pokonali Pawła Cichorza i Macieja Jakimiuka

Jesli jest środek listopada to w sobotnią noc pora jest na debla. 19.XI rozegraliśmy już IX taki turniej. Zawsze tradycyjnie towarzyszą nam w grze rogale marcińske - nie ma lepszych słodkości o tej porze roku.

Na stracie stanęło 11 par. Wsród nich debiutanci : Jakub Krzywy i Staszek Wójcicki. Meczom towarzyszył dodatkowy smaczek bo jesteśmy coraz bliżej rozstrzygnięcia wyścigu o tytuł DEBLISTY ROKU, a przed tym turniejem 3 graczy dzielił zaledwie jeden punkt różnicy. Tak więc Rafał Mańkowski, Rafał Uławski i Marek Olszanowski chcieli utrwalić swoją pozycję w tym wyścigu.

Już w ćwierćfinale doszło do pierwszego pojedynku pomiędzy zainteresowanymi. Para Krzywy/Mańkowski pokonała parę Kroczyk/Uławski. W półfinale doszło do kolejnego pojedynku. I tym razem Krzywy/Mańkowski pokonali parę Olszanowski/Olszewski i awansowali do finału, gdzie ponownie okazali się najlepsi wygrywając z parą Cichorz/Jakimiuk 63,63.

Tym sposobem Rafał Mańkowski odskoczył konkurentom i obecnie jest faworytem do zdobycia tytułu DEBLISTY ROKU.

Wystarczy aby w finałowym turnieju awansował do finału, co wcale takie łatwe nie będzie!

Najlepszych 16 zawodników z załączonego zestawienia zapraszamy do udziału w finale w dniu 17 grudnia 2022 (sobota).