Wśród dziewczynek zwyciężyła Natalia Sobolewska a wśród chłopców Michał Karwasz Rozpoczęliśmy nowy sezon turniejowy dla dzieci!
Wśród dziewczynek uczestniczyło 12 osób a wśród chłopców 3.
Dziewczynki grały w fazie elimoinacyjnej w 3 grupach po 4 osoby. Po 2 z każdej grupy oraz 2 z 3 miejsc awansowały do ćwierćfinału. Każdy następny mecz był lepszy i bardziej zacięty. W finale po emocjonującej walce Natalia Sobolewska pokonała Magdę Benke 6/4.
Wyniki:
Gr. A: Gr. B: Gr.C:
Gulbinowicz - Rozczypała 4/2 Benke - Szypryt 4/0 Miklaszewska - Jaskulska 4/1
Sobolewska -Helińska 4/1 Młodzikowska - Kozakiewicz 4/0 Zawierucha - Śniegowska 4/2
Rozczypała - Helińska 4/0 Benke - Kozakiewicz 4/1 Miklaszewska - Śniegowska 4/2
Sobolewska -Gulbinowicz 4/1 Młodzikowska - Szypryt 4/1 Zawierucha - Jaskulska 4/2
Sobolewska - Rozczypała 4/0 Młodzikowska - Benke 4/1 Zawierucha - Miklaszewska 4/1
Helińska - Gulbinowicz 4/3 Kozakiewicz - Szypryt 4/2 Sniegowska - Jaskulska 4/2
Kolejność:
1. Sobolewska 1. Młodzikowska 1. Zawierucha
2. Gulbinowicz 2. Benke 2. Miklaszewska
3. Rozczypała 3. Kozakiewicz 3. Śniegowska
4. Helińska 4. Szypryt 4. Jaskulska
Faza Pucharowa:
Zawierucha - Gulbinowicz 4/2 Zawierucha - Benke 1/4 finał:Benke - Sobolewska 4/6
Benke - Miklaszewska 4/0
Sobolewska - Śniegowska 4/0 Sobolewska - Rozczypała 4/2 o 3 m : Zawierucha - Rozczypała 6/1
Rozczypała - Młodzikowska 4/2
Chlopcy:
Karwasz - Buczkowski 4/1,4/2
Karwasz Chęsy 4/0,4/1
Buczkowski - Chęsy 4/2,4/0
Dziekujemy za start i zapraszamy na następny turniej za 2 miesiące.